Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Biela kožička medzi nožičkami

zuzuk22
18. jan 2014

Ahojte . Prosím vás potrebujem poradiť . Neviem ako to popísať presne . Mam 3 týždňového chlapčeka a medzi nozickami ked mu ich rostiahnem tak v tých zarezoch jak ma nozicky ma takú bielu kozicku takú ako keby mokvavu a aj sa supe dolu ked prejdem po nej prstom . Preco to je ? Vadí to alebo je to normálne ? Co by som proti tomu mohla urobiť ? Dakujem

henikav
18. jan 2014

@zuzuk22 normalne to asi nie je, treba to jemne vyumyvat, dobre vysusit a ja by som dala puder. Hlavne udrziavat suche, moze to byt z vlhkosti a urcite ho to chudatko aj boli

zuzuk22
autor
18. jan 2014

V pondelok ideme k dr na poradňu tak sa opýtam

maribell
18. jan 2014

@zuzuk22 ahoj my sme to mavali tiez je to tym ze sa vlhkost dostane do zarezu, pokozka tam zmekne a potom sa supe.. ja som tam vedela sypnut trochu pudru 🙂 a bolo po probleme

zuzuk22
autor
18. jan 2014

No tak asi budeme musieť kúpiť puder ... Ale dakujem 🙂

kacena4
18. jan 2014

ano je to normalne kazdy den mu to cisti nech sa to nezapali a je to ok

zuzuk22
autor
18. jan 2014

@kacena4 a ako mu to mam čistiť ?

henikav
18. jan 2014

@zuzuk22 normalne umyt vodickou a hlavne dobre vysusit

linda20111
18. jan 2014

@zuzuk22 ahoj, aj my sme mali ten problem, kamaratka mi vtedy poradila natierat to s tamponom namocenym v liehu a tiez takto natierat vsetky zahyby na kozi - za uskami, pod pazuchami, ciarku nad ritkou a vzadu kolena, pretoze na takych miestach koza nedycha tak ako na odkrytych miestach na tele. mne sa to vtedy zdalo cudne a som si myslela ze lieh babatko stipe, ale posluchla som a tie miesta sa rychlo vysusili. babatko to nestipalo, ani nevedel ked sme ho natierali. odvtedy po kazdom kupani to vzdy natriem a nieje ziadny problem.

kacena4
18. jan 2014

@zuzuk22 tamponom do usiek no a liehom moc nie, lebo to zasa vysusis a moze praskat a supat sa len cistou vodou ak by sa to nelepsilo a mokvalo to do krvi nech ti doky da na to mast natibakterialnu ci mikoticku ci aka to je ale ta cista voda sa mi najviac osvedcila denne a do tyzdna mas pokoj a potom priebezne cistit lebo babatko ma nozky stale moc spojene a prstekmi nehybe tak sa tam viac poti tak ako za uskami aj tam to zvykne mokvat

tova
19. jan 2014

ked je na nozicke supava mokvava kozicka pomoze sudokremik

Tu začni písať odpoveď...

Odošli