Biele vločky v moči 2,5ročnej

quest7891
25. nov 2018

Ahojte chcela by som spýtať či už ste riešili biele vločky v moči, čo to spôsobilo, ako to u vás lekár liečil. Ráno som našla dcérke po vycikani v nočníku biele vločky/akoby mastné oká v moči, odvčera poobedia je mrzuta, malatnejsia akoby na ňu niečo liezlo, odvčera teplota, ale nie horúčka, večer už nechcela papat.Na noc som dala panadol čipok, aby sa aspoň vyspala. Pri cikani neplače ani nevyzerá, že by ju niečo bolelo.Samozrejme pôjdeme k lekárovi, snažím sa aby aspoň niečo zjedla aspoň ovocie a dosť vypila.
V piatok večer spadla z postele na hlavičku dozadu,neplakala az tak strašne, skor sme sa my vystrašili, mala tam napuchnute trochu, teraz ked jej to chytím povie že nebolí nič, pozorovali sme ju,ani nevracala ani nebola spava, až včera poobede už bola taká malatnejsia, tak stále rozmyslam či to môže mať súvis aj s tým pádom alebo tá teplota a zakaleny moč bude z nejakého zápalu/ baktérii.
Ďakujem za názory

quest7891
autor
25. nov 2018

Ešte mi napadlo či tie biele oká nemôžu byť pozostatky z čipku? Aj keď doteraz sa nám to nestalo. teraz už teplotu nemá,len také lesklé oči ako keď ju niečo obchádza.inak sa chce hrať, nie je apatická len mrzutejšia.

lindusss2016
25. nov 2018

@quest7891 je to cipok

quest7891
autor
25. nov 2018

@lindusss2016 ďakujem, asi to bude ono. už som kontrolovala ďalší moč a je to už ok.ešte pozriem zajtra ranný, keby čosi k Dr.

lindusss2016
25. nov 2018

@quest7891 je to urcite ono, nemusis sa strachovat 😉