Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Biely mapovitý povlak na vnútornej strane líc

leonus
6. sep 2014

Baby prosim o radu,ako odtranim mojmu rocnemu syncekovi na lickach z vnutra povlak.Uz to mame dva tyzdne a nic nezabera. Vytierala som 3 dni Entizolom a nic.Potom sme presli na Gencianku,ta vobec 3 dni nezabrala.Teraz uz skusam Ruzovy med a Mundisal a zda sa mi ze zase nic a dokonca to ma aj na spodnej pere uz .Jazycek ma cisty a aj podnebie.Papa normalne pri dotyku neplace.A cumle vyvaram denno denne.Ked to striem na chvilku to zmizne,no potom to zase tam je.Dakujem za kazdu radu.

pribinak
6. sep 2014

My sme mali cosi podobne, šli sme na kožné, dostali ste taku bielu tuhu pastu, za 3 dni to bolo prec, jedine co bolo trochu blbe, pasta bola s kortikoidmi, na moje prevracanie očami mi kozna povedala, ze je to lepšie ako mesiac pootierat kde čím ústa a celu sliznicu

leonus
autor
6. sep 2014

@pribinak a z coho to mal?...Fakt nikdy sme to nemali este a ani som nenasla foto,takeho ciecoho...uz v pondelok mam termin u pediatra zase. A bolelo to vase babatko?

pribinak
6. sep 2014

No nášmu krpcovi to vadilo pri jedení, mal cca 13-14 mes a kozna to uzavrela ako plesne

kika831
6. sep 2014

@leonus ahoj,my sme mali biely povlak, ale skoro v celej puske a doktorka nam dala fungolon, riedi sa to s vodou a vytieraju sa s tym ustocka 3x denne, pravdepodobne to mate kvasinky. Nam to krasne zabralo. Je to na recept,ale doktorka ti to urcite da.drzim palce

katarinamarkova
6. sep 2014

@leonus premnozene kvasinky-plesne .....pri oslebenej imunite...po chorobe....ockovani...zmene stravy...pocasia....sa to bezne detickam stava.
k doktorke - predpise ti na vyiteranie pusinky nieco proti plesnove, neviem presne ako sa to volalo 🙂 zabralo do dvoch dni.
nema nahodou aj vyhadzanu zaparenu ritku?...aj takto sa to prejavuje....je to uplne bezne, nic vazne 🙂

leonus
autor
6. sep 2014

@katarinamarkova Ritulku ma cistu. Stale cistou vidou sprchujem po kazdom kakani a ked vidim ze je zle,tak imazol je jednotka u nas. Dnes toho mame viac zase.

katarinamarkova
6. sep 2014

@leonus 🙂 no ved prave 🙂 imazol je masticka urcena prave na liecbu koznych hubovitych ochoreni 🙂 takze super vyber.....len treba aj tu pusinku preliecit,aby sa mu to moc nezhorsilo a papal stale krasne dalej.

leonus
autor
6. sep 2014

V pondelok skusime este Diflucan jednoroazovo u dr,tak som zvadava.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli