Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Biely výrastok na spodnej pere od narodenia. Čo to je?

emili31
21. okt 2015

dievcata neviete co by to mohlo byt?je to bledsie ako pera ale neni to bradavica ani mechanicke poskodenie sanim..jak sa narodila to mala na pere..neviem ze co to je..dakujem

ykul
18. aug 2016

Dobrý deň.Akurát toto riesim aj ja.Zistili vám co to je.Dakujem

emili31
autor
20. aug 2016

@ykul nie vobec...bola som u koznej a nic..tebraj tukovy vyrastok..ale nezda sa mi to..netusime co to je..vy mate tiez toto od nardenia?ak by vam zistili prosim dajte mi vediet

ykul
20. aug 2016

Dobrý deň, mám to ja a mám 34 rokov. Pred tehotenstvom som to mala roky na hornej pere ale poviem pravdu nikdy som to neriešila. Po pôrode som si to len raz tak ani neviem prečo natrela imazolom / používala som malinkej na zapareniny / a samé sa mi to stratilo. Asi 6 mesiacov som mala pokoj a zase to mám na spodnej pere. Už som si dávala na to imazol ale len mi to zoschlo a keď som sa to snažila odstrániť, tak mi z toho neskutočne začala tiecť krv. Ku kožnej sa mi moc nechce, keďže mám doma dve malé deti a všade sa u nás čaká. Ešte som rozmýšľala, či to nie je nejaká bradavička. Skúsim niečo kúpiť na bradavice a dám vám vedieť či pomohlo. Majte sa pekne

emili31
autor
20. aug 2016

@ykul tiez teda to mate od narodenia a vypada to takto take bledsie od pery ale je to jej sucastou...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli