Biorezonancia. Pomohla vám?

anjelikbobo
12. máj 2010

Ahojte! Máte niekto s touto formou liečby skúsenosti? Pomohla Vám? Konkrétne by som chcela vyskúšať centrum bioharmonie v krušovciach. Aké máte naň ohlasy?

mony221
21. nov 2016

Baby tie co ste boli v Handlovej u Dr.Matejceka,pomohol vam.?dakujem

agibrej
14. jan 2017

Biarezonancia je siroky pojem....Zalezi o aky biorezonancny pristroj sa jedna ci je diacom,oberon,sensitiveimago,life F-scen3 taktiez je velmi dolezite ci ten clovek co to obsluhuje ma podstatne vedomosti a znalosti......exem moze byt staphylococus aureus moze byt tazke kovy alebo parazity......kazdopadne koza je pod okruhom pluc a parovy orgam crevo....ak mate otazkky agibrej@gmail.com...youtube ELEN TURKOVA

sandey
9. jún 2017

ahojte mate niekto skusenosti s biorezonanciou u Zemberovej v BA?

lubo99
19. jún 2017

Tiez som vyskusal "zazracne" metody dr. Šucha a tu je moja odpoved na Vasu otazku, ci mi pomohla biorezonancia: Ano biorezonancia dr. Šucha pomohla odbremenit nas aj moju svagrinú od penazi. Vstupny poplatok 120 EUR, dr. Šuch Vás za to "oskenuje" a povie, co nesmiete jest. Asi mame vsetci rovnake diagnozy, nakolko na 99% zakazuje jest a piť to iste vsetkym a treba tiez vyhodit mikrovlnku do smeti. Mna tiez oskenoval a povedal, ze vsetko mam v poriadku a bolesti mojich krizov, to je dlhodoba zalezitost. To znamena, chodit k nemu na terapie naveky vekov a pokrok ziadny. Tiez tam liecil jedneho pana, co som sa s nim na chodbe rozpraval 5 rokov na astmu. Musim sa nad tym iba pousmiat akí su ludia sprosti a naivni, ved za 5 rokov Vas nevyliecil (nakolko astma je neliecitelna), ale dookola Vam bude opakovat, ze je to dlhodoba zalezitost, tak ako aj ostatne neliecitelne choroby. To znamena kazdy tyzden chodit k nemu na terapiu a kupovat lieky na choroby. Mna tento zazitok vysiel za 3 mesiace na 400 EUR. Samozrejme, ze pokrok ziadny. Tak ked nemate co robit s peniazmi, tak nech sa paci navstivat pana dr, Sucha. Keby bol pan doktor férový, tak aspon na rovinu povie, ze niektore choroby (napr. vydraty klb, bolesti platniciek, astma a podobne) sa nedaju liecit. Ale on si poradi s kazdym problemom, nic unho nie je neliecitelne. A este neviem na akej skole studoval, i ked ma rozvesane diplomy po ambulancii, nakolko on rozprava asi staroegyptcinou, lebo ja som mu rozumel kazde piate slovo. Za to jeho sestricky Vam krasne vedia recitovat ako verklik, ktore lieky im pomohli (asi prave tie, ktoru chorobu mate aj Vy) aby ste si ich za nemale poplatky kupili. Iste si poviete naco som tam isiel, ze nikto ma nenutil. Ano po precitani referencii na stranke biorezonancia, som si myslel na zaklade uverejnenych recenzii, ze pomoze. To som vsak nevedel, ze na jeho stranku negativna recenzia sa neda napisat, nakolko prispevky a to iba pozitivne sa uvedu po cenzure zriadovatela stranky.

katrin21
19. jún 2017

@lubo99 vobec nesuhlasim...... k Suchovi chodim roky a velmi mi pomohol z viacerych zdr. problemov, napr. keby nie jeho, uz dnes nemam stitnu zlazu a len vdaka nemu ju mam a dokonca nemusim brat ziadne lieky... vysledky mam OK..
To sa plati zapisne 100E, ktore ale uz NIKDY neplatis viac, tak co je na tom? U inych, ked ides na vysetrenie, tak kazde preskenovanie sa plati 40E + sedenia 10 -20E , ako kde... u neho je to 10E a vobec sa nedostanes na 400 E ako ty pises.. to je kravina jak mraky.... Ved si to prepocitaj, cca. do 3mes bezne veci mas poriesene a chodis tam 1x do tyzdna..... tak nezavádzaj...
a ze je ferovy? Ano je, povedal mi po par sedeniach, ze som zdrava ako rybicka ... nenechal ma tam chodit zbytocne len tak a tahat peniaze, takze ja s tebou nesuhlasim a to ho poznam od r 2010 kedy mi 1x pomohol....
a ze ti povie, co mas vylucit zo stravy? Ano, u niekoho docasne, u niekoho natrvalo, je to rozne.... ze ti povie, aby si nejedel antibioticke kurence? ved vieme vsetci, ze akej su fakt kvality.. takze.....
alebo ze neodporuca mikrovlnku? ano, uz roky ju nemame a ani nam uz nechyba.... to je problem?.

mimochodom, astma je liecitelna, ak sa odstrani pricina, existuje jedna terapia tusim v Madarsku, kde to vedia.... bolo to aj v telke... a atma ma psych. pricinu nedostatok lasky.. od koho, ci k sebe samemu, alebo k inemu / od ineho, to uz treba zistit.....a to cloveka " dusi"... asi tak...

Inak, ja som tam stretla vela ludi, ktorym praveze velmi pomoho, napr. v bolestami, ktore nevedel nikto, preco maju roky... a on pomohol. alebo s psoriazou, ekzemami deticiek.... vela vela pripadov..
Ak by nepomahal, davno by skrachoval, ved by sa k nemu nikto nevratil, nikto by ho neodporucil dalej....

lubo99
19. jún 2017

@katrin21 Ty asi pracujes unho na plny uvazok, ja zasa poznam kopu ludi, ktorym nepomohol a musela si tam byt velmi davno, lebo zapisne je 120 EURO a 400 Euro to bolo aj s liekmi, nie len terapia

A chorych ludi bude vzdy dost, ved starneme, jeden nespokojny pacient odide, druhý s nadejou pride, tak ako my, keby vsetkym pomohol, tak je ludstvo zdrave

katrin21
19. jún 2017

@lubo99 pobavil si ma, nie nepracujem u neho ani nahodou.... :D
a vobec som tam nebola davno, naposledy minuly rok 🙂
mimochodom, lieky u lekara nic nestoja? ked mas chripku, alebo kasel, sirup dostanes zadarmo? a pritom si platis poistenie.. na kopec liekov pre zavazne choroby sa doplaca majland.. aj preto som rada, ze ja som vdaka nemu BEZ liekov... a ani za x rokov som u neho nenechala 400E, co si.. vobec nie.... Je to bezne dostupne pre kazdeho, to by tam inak nikto nechodil...

ale ked neveris, tak never 🙂

lubo99
20. jún 2017

@katrin21 ak je jód za 45€ bezne dostupna cena (mimochodom ja ho mam od alergolicky a nedoplacam ani cent) , vitaminy za 25€ atd. biznis je to dobry, ako som pisal kto chce nech skusi a uvidi,,, Ja som skusil a stacilo. Bohuzial moja skusenost je taka a stari ludia co som sa s nimi rozpraval v ambulancii, recenziu nenapisu, nakolko nie su pocitacovo zdatni. V zivote som nezaplatil u lekara 45€ za jeden liek A za zavaznu chorobu, ked sa doplaca majland ako pises, tu nevylieci ani dr. Šuch, či?

katrin21
20. jún 2017

@lubo99 mozno by si bol prekvapeny... ale nema vyznam ta presviedcat, mas svoj nazor, ja zas svoj 🙂

lubo99
21. jún 2017

@katrin21 a to je dobre, ze kazdy moze prezentovat slobodne svoj nazor, skoda ze nie na strankach dr. Šucha, tam sa mozu prezentovat iba pozitivne nazory ☹ negativa tam bohuzial nepatria, iste uznas ze je to tak ☹

agibrej
31. júl 2017

to ze vitaminy ludom chybaju je jasna vec....clovek sa zobudi az ked ma rakovinu a ine dg...ktore su sposobene iba nedostatkom zivin....mrk ukryte terapie.pl.a ine

biancaadamko
27. aug 2017

@sandey no to by aj mna zaujimalo, tiez sa tam chystam

bonovka
27. aug 2017

@lubo99 ja som k nemu chodila a pomohlo,ani dokopy som tam urcite 400€ nenechala..ALE..myslim si,ze cely uspech nespociva ani v biorezonancnych terapiach,ani v dr.Suchovi,ale v stravovani..akonahle som porusila nariadeny jedlanicek,nepomohli ani terapie..osobne si myslim,ze kto striktne dodrzi stravovacie navyky,ktore dr. Such odporuci (viac-menej sa daju nastudovat aj na nete),nepotrebuje biorezonanciu..aj preto podla mna mnohym nepomohol,lebo mnohi neboli ochotni sa zriect jedla,ktore jedavali a prejst na dost prisnu a obmedzenu stravu..v rodine je nas viac,co im pomohol (vsetci sme dodrzali predpisanu dietu) a mame medzi sebou aj takych,ktorym nepomohol (stara mama a stary otec,ktori sa nezriekli slaninky,klobasy,mastneho masa a podobnych dobrot,vratane sladkych dezertov)..ale je to len moj nazor.. ;)

sandey
27. aug 2017

@biancaadamko no my sme nesli, vsetci lekari mi hovorili, ze je to zbytocne, ze tam len upravia stravu, co si vie aj clovek sam a to je vsetko a prides o velke peniaze zbytocne

lubo99
28. aug 2017

@sandey velmi dobre rozhodnutie ste urobili ze ste tam nesli , takto zbytocne vyhodene peniaze u Šucha mozete ovela lepsie vyuzit pre svoje zdravie

Este by som dodal, ze svagrinej "diagnostikoval" Šuch biorezonanciou zapal nervov, aj ju na to liecil a ona ma taku stitnu zlazu, ze endokrinolog povedal, ze take nieco este nevidel.

katrin21
28. aug 2017

@bonovka to nie je celkom pravda.. on ti sice povie aj o strave, ale hlavne ti aj zharmonizuje jednotlive meridiany a energeticky cele telo, organy, odstrani z tela to, co tam nema byt .. a strava je uz len bonus 🙂 MNe velmi pomohol a som mu za to vdacna.... a stravu som nijako extra nemusela menit, akurat mi kazal vynechat kysnute veci.ze mi nerobia dobre...

katrin21
28. aug 2017

@sandey podstata biorezonancie nie je vobec v uprave stravy.. .tam ide prave o to, ze frekvenciami znicia v tele patogeny, co robia sarapatu.... to potom ten lekar o tom velmi nevedel...astronauti vo vesmire sa nou tiez liecia, lebo tam velmi ine moznosti diagnostiky ani nemaju....

bonovka
28. aug 2017

@katrin21 ano,kysnute aj mne,aj tete,aj ujovi,sesternici,jej starkej,starkemu,mojej starkej..a kazdy sme tam boli s niecim uplne inym..vsetkym nam kazal jest iba kvaskove pecivo,bez drozdia,obmedzit na minimum sladke,biely cukor uplne vynechat,cokolada uplne tabu,mlieko vobec,jogurty ako Activia a napoje typu Acidko vobec,orechy nejest kvoli prenosu plesni,kurence a kacky a vobec maso len z domaceho chovu,aspon raz do tyzdna cervene maso,solit solou s jodom,mikrovlnku do krabice a odlozit navzdy,kavu ak pit,tak nepit instantnu iba zalievanu,vela ovocia,zeleniny,stiav..mam to na A4 papieri napisane,cely zoznam,co smiem a co nesmiem..suhlasim s tym jedalnickom vo vsetkom..ale tvrdim,ze kym som ho dodrziavala absolutne striktne,nepotrebovala som terapie..akonahle som to narusila a vratila som sa napr.k mlieku,bolo to v kybli..bez ohladu na to ci som na terapie chodila alebo nie..tolko moja osobna skusenost,preto si myslim,ze 99% uspechu tvori strava a zvysne 1% to,ako kto uveri v silu biorezonancie..ja Ti Tvoje presvedcenie neberiem,naopak,ak Ti pomaha,nie je o com.je to vcelku mily pan,da sa s nim aj porozpravat a diagnostiku nahodou slusne trafil,ked som mu povedala,s akym problemom som prisla,poodhalil aj veci suvisiace a v kazdom bode mal pravdu..ale boli to veci,na ktore nemusi byt clovek ani lekarom,staci trochu empatie a nastudovat si,ktore somaticke prejavy s akym zdravotnym problemom suvisia.. 🙂 kazdopadne,doplnky ako jod a articoky a pod.,su na skrachovanie jedinca akurat,lebo ceny ma naozaj "vesele",ale zas je na zvazeni kazdeho z nas ci si ich kupi,alebo nie.nikto mi pistol pri hlave nedrzal.. 🙂
Takze kazdy podla svojho uvazenia,ja nevylucujem ani tu moznost,ze sa tam este niekedy vratim,ked striktna uprava stravy prestane zaberat,pripustim,ze aj terapie maju nieco do seba..ale kym uprava stravy funguje aj sama o sebe,nevidim v tom zmysel.. 🙂

katrin21
28. aug 2017

@bonovka ale to je normalne, lebo kysnute veci nam naozaj vsetkym nerobia dobre. co je na to cudne?? a mne specialne to nerobilo dobre, lebo som mala v sebe aj candidu v traviacom trakte.... to mi potvrdili dve rozne biorezonancie u dvoch roznych ludi, na dvoch roznych pristrojoch...
A samozrejme, ze sa snazia robit aj osvetu v zdravom stravovani celkovo.... nevidim na tom nic zle....
tak ja nemam zapisane nic, co smiem a co nesmiem. mne len povedal o tom kvasenom pecive....ale zas oni vedia, ze ja mam toho dost uz aj sama nastudovaneho, tak mozno aj preto , neviem...
ja sa tam planujem ukazat v najblizsej dobe, nech ma preklepne, hlavne co sa tyka tazkych kovov a roznych virusov , takze.... nieco niekde urcite bude , to sa nalepi ani nevies ako..

bonovka
28. aug 2017

@katrin21 ako vravim,ked veris tomu,ze ten uspech je v terapiach,nie je o com.. 🙂 ja ho vidim hlavne v tom stravovani,to sa osvedcilo mne.kym som chodila na terapie a jedalnicek som nechala povodny,ziadna zmena..ked som zacala striktne drzat predpisanu dietu,prisla neskutocna ulava a lieky som potrebovala len minimalne a tento stav som udrzala aj bez terapii..potom som neodolala jedlu a bum,naspat..terapie..nepomohlo..uprava stravy..zabralo..viac som na terapiu nesla,drzala som sa v stravovani a vsetko ok. 🙂 potom som otehotnela a porusila som,co sa dalo (bola som stale hladna a mala som chut na poriadny chlieb a poriadnu cokoladu a poriadne kakao a poriadnu porciu nezdraveho masa.. 🙂 ) a bola som tam,kde na zaciatku..akurat,ze okolo stvtreho mesiaca sa mi to zacalo upravovat samo,podla lekara vplyvom tehu hormonov..takze ako vravim,uvidim,co bude potom,ked sa zacnem zase stravovat "poctivo" a ak nepomoze,som naklonena myslienke znovu navstivit dr. Sucha,lebo potom mozno tie terapie maju nieco do seba.. 🙂

katrin21
28. aug 2017

@bonovka trava je urcite velmi dolezita, o tom nepochybujem, len velmi zalezi, o aky problem ide.. nie na kazdy je strava riesenim.. pokial ide o rozne alergie, ekzemy a traviace problemy, moze velmi pomoct.. to ano...
ale aj pri psychickych problemoch.... o tom by sa dala popisat dalsia tema samostatne... a ano, aj ja som drzala dietu, ale nie od neho, ale ina pani mi poradila, GAPS a tiez som potom otehotnela a porusila vsetko :D, ale tak nastastie zatial sa citim relativne OK....
a niekedy je to o tom, ze strava ti pomaha ,ale zaroven on zmenil a ostranil v tele nieco pristrojom, co bolo tiez pricinou a strava sa potom uz len podielaal na udrzani stavu a vseobecne prispievala k tomu, aby sa ti problem nevratil, alebo eliminoval...lebo povedzme si uprimne, vzdy je tam viac veci, co sa riesi....pricin problemov byva viacero a na jedno mozno pomaha ta strava na ine terapia 🙂 a spolu je to potom velmi dobry vysledok 🙂

bonovka
28. aug 2017

@katrin21 moze byt. ;) nie,neslo o alergie,kozne prejavy ci psychicke problemy. 🙂 som dlhe roky migrenicka,nikto nikdy na pricinu neprisiel..a strava naozaj pomohla,ja osobne ak Ti mam pravdu povedat,si myslim,ze mam nejaku potravinovu intoleranciu..a to by vela vysvetlovalo. 🙂

katrin21
28. aug 2017

@bonovka jaaj ano, aj migreny ... to je casto problem aj niekde v strave.... susedke to stale hovorim, ona mava brutalne, ale nechce nic skusat, radsej si da tabletku, aj ked nie vzdy zaberie...
hlavne, ze ti to pomaha a je to lepsie, migrena je velmi neprijemna vec.

bonovka
28. aug 2017

@katrin21 no ja som s tym bola vyse polroka PN.styri-patkrat do tyzdna zachvaty,zvracanie,ani obraz,ani zvuk..nasadili mi antidepresiva,sedativa,antimigrenika,antiepileptika..ako narkomanka..potom ergotaminove cipky pri zachvatoch..z nich konecna,vypinalo ma,zvracala som tak,ze som xkrat skoncila na infuziach a injekciach na internej pohotovosti..boleli ma z toho klby,opuchli mi prsty,nevedela som dostupit na nohy..proste cele zle..tak som skusila Sucha..
Ked som teraz otehotnela,prve mesiace bolo zle,okolo osmeho tyzdna som bola hospitalizovana prave s migrenou,zvracala som cez dvadsatkrat za den,nepomohlo nic,ani infuzky,ani injekcie,ani povolene analgetika..nahovno sa s tym zije.hlavne v praci je to tazko,ked to tak dobre zdrapne,neda sa fungovat,to len lahnut a mat totalne ticho,pokoj,tmu,ziadne vone,pohyb,nic..myslim,ze sefka mi neverila,co je migrenozny zachvat,az kym ma neodniesla RZPcka a uz ma nepustili naspat.. :-/ kazdopadne,co sa zdravotnictva tyka,liecim sa na to uz cca 16-17 rokov a nikto ma nikdy neposlal na gastro,vysetrit prave potravinove intolerancie..mozem povedat,ze za toto som dr. Suchovi vdacna,mna samu by nenapadlo,ze za tym moze byt nieco take..a uprimne si myslim,ze prave u mna je to trefa do cierneho.. 🙂

katrin21
28. aug 2017

@bonovka uf, to sa uz len zle cita, nie to este preziva.. drzim palce, aby uz bolo len dobre 🙂
inak na topkach nedavno bol clanok, kde pisali o jednej pani zo zahranicia, ze roky trpela a nic jej nepomahalo a stal sa priam zazrak, ked vylucila zo stravy muku a neviem ci nie aj mlieko, ale muku urcite....
a cuduj sa svete, migrenu odvtedy nemala...
Ono , nemusi vyjst ani intolerancia v testoch a aj tak moze muka robit sarapatu a nejde vobec len o lepok... Ak chces, precitaj si knihu " Syndrom travenia a psychologie", uzasna kniha a velmi dobre sa cita, odborne veci su tam podane uplne pochopitelne, pisala to lekarka a je to o lieceni sa stravou.. rozne veci... napr. dokaze dostat pod kontrolu Crohna, Ulceroznu kolitidu, lebo lieci sliznice criev a anpr. aj autizmus u deticiek malych vie korigovat...... veeelmi dobra kniha a uzasna lekarka , co ju napisala.. ja ju tu stale blahorecim, aby o nej ludia vedeli, lebo mne velmi pomohla a zmenila pohlad na vela veci .... a vobec to nie je len o muke, skor o tom, ako travenie vplyva na cely nas zdr. a psych. stav... a nasledne mnohe ine choroby vznikaju.... sekundarne....
Kniha stoji par Eur, ale mala by ju mat doma kazda rodina podla mna.

bonovka
28. aug 2017

@katrin21 dik za typ..ono mne to po tych prudkych zmenach zdr.stavu po zmene stravovania nedalo a kupila som si v lekarni test na celiakiu..vysiel pozitivny..nedavno sla reportaz tusim na Markize o slecne,ktora ma hystaminovu intoleranciu..priznaky uplne rovnake ako ja,migreny,zachvaty,zvracanie,nevladnost,unava..a tiez ju to doviedlo ku gastrosovi a pomohla radikalna zmena stravovania..ma to vela do seba,veru..

bonovka
28. aug 2017

@katrin21 tip.nie typ. 🙂

namornicka
28. aug 2017

@bonovka Súhlasím, tiež som ich pacient, tiež som sa po vylúčení určitých potravín zbavila ekzému a migrén. Aj som to pár krát chcela doporučiť ľuďom, ktorí sa mi zdali vhodní adepti na takúto liečbu, avšak som sa väčšinou nestretla s pozitívnym ohlasom. Buď je to drahé, alebo sa čudujú, že "prečo ten prístroj nemajú klasické nemocnice keď je to také účinné" ..... čiže asi tak.

laura0107
28. aug 2017

@katrin21 dobrý.citala som vase pozitivne prispevky.vedeli by ste mi v skratke napisat o ake zásady v stravovaní ide, podľa dr.Sucha? Čo vylúčiť úplne, čo s mierou? Kľudne aj IP. Pomohlo by ste mi.

katrin21
28. aug 2017

hore to pise bonovka ... maso nejest kuracie kupovane v tescu a inde, ale skor si priplatit za farmarske. Vobec nepouzivat mikrovlnku.... nepit mlieko, jogurty bez modif. skrobov a inych blbosti, s kratkou trvanlivostou (lidl biotrent napr. su take co som pozerala) .... chleba piect napr. irsky , ten je vyborny zo spaldovej muky a greckeho jogurtu..... kvasnicove nic nejest, kvasinky ziju dalej v nasom tele a robia zle...Lososa a vseobecne ryby z VOLNEHO RYBOLOVU, to je dost problem zohnat, nasla som napr. lososa v jednote mavaju z lovu..... chovne su cista chemia..
a take veci....viac menej... ostatne podla toho, co komu vyjde

ale to rovnako mozes ist aj podla tej knihy , co som o nej pisala ..ale tam sa vylucuje uplne muka ...