Biorezonancia. Pomohla vám?

anjelikbobo
12. máj 2010

Ahojte! Máte niekto s touto formou liečby skúsenosti? Pomohla Vám? Konkrétne by som chcela vyskúšať centrum bioharmonie v krušovciach. Aké máte naň ohlasy?

laura0107
28. aug 2017

@katrin21 ja mám problém s dcérkou.ma tri roky.chodili sme na biorezonanciu.ale museli sme to prerušiť lebo ona tam neobsedí.uteka preč.takze to už nemalo zmysel.kazdopadne jej vyšlo mlieko a kvasinky.mlieko som aj vylúčila zo stravy.pouzivame všetko rastlinné.kurence kupujem z domáceho chovu,aj vajicka. Dosť s jej stav zlepšil. Ale prvoradý problém,chronická zápcha psych pôvodu stále trvá.a rozmýšľam čo skúsiť vysadiť.ci tu múku.u malého dieťaťa ktorý ani nieje nejak extra veľký jedak to buď trocha problém.ale už som zúfalá.vsade čítam že vysadenie múky robí divy.ale čo potom v škôlke,,?? Achh

katrin21
28. aug 2017

@laura0107 nuz, neviem... su skolky, co akceptuju deti s upravou stravy.. zo zdr. dovodov.. ale niekedy je zapcha aj psychicka podla mna.. dieta vedome zadrziava stolicu, sledujem, ze je to dnes velky problem ...

laura0107
28. aug 2017

@katrin21 áno je to psychické.to je na 1000%. Ale práve múka cukor a všetko čo si spomínala pôsobí na psychiku.to mi hovorila aj ta naša dr.
Premnožia sa kvasinky a spôsobujú úzkostné stavy. A z toho môže pramenit práve tá zápcha psych.povodu.
Nám vtedy lepok ani Muka nevyšla z tej biorezonncie ale aj tak uvažujem že ju skúsim vysadiť.
Aká je vaša skúsenosť,koľko trvá kým nastane zmena po úprave stravy?

laura0107
28. aug 2017

@bonovka
@katrin21
Vedeli by ste mi poradiť aký chlieb kúpiť ktorý nahradí klasický,bez klasickej pšeničnej múky.
Cestoviny ?Kukuričné?
Ryža?

katrin21
28. aug 2017

@laura0107 no,ale presne o tom je ta kniha.. ako to posobi na psychiku.... musis jej dat do poriadku creva.. ma ich asi priepustne... moze trpiet aj zlym vstrebavanim zivin..... je to na dlho vysvetlovat, precitaj si tu knihu..... snad vam pomoze
zmeny mozu nastat uz po mesiaci - dvoch.. podla toho, ako sa dodrziava. ale treba to aj tak dlhsie , aby sa telo cele upravilo....davaj jej vela vela vyvarov.. kazdy den, to je zaciatok terapie, vyvary hoja crevka...
toto je ta kniha

http://www.martinus.sk/?uItem=235758&gclid=Cj0K...

a tiez si pozri www. zivakutura.cz

namornicka
28. aug 2017

Bio ražný z pekárne Naglreiter alebo z Yeme alebo v Kauflande majú čisto ražný. Ten mám ja celkom rada. Cestoviny buď z Kauflandu kukuričné alebo v Rakúsku v Spar-e majú značka Spar free from, tie sú ešte lepšie.

katrin21
28. aug 2017

@laura0107 neviem, ja take nekupujem, ked som bola na GAPS, to je ta dieta, nejedla som chlieb vobec, takze asi neporadim, ale v knihe najdes rozne recepty

laura0107
28. aug 2017

@namornicka vdaka za tip!!

laura0107
28. aug 2017

@katrin21
Vďaka.objednam a prestudujem.ale asi viem o čo ide v tej diéte.odkedy máme tento problém tak som vela prečítala.
U náš je najvacsi problem ze nikto okrem mna týmto dieťa neverí.aj to ze som vyradila mlieko brala rodina velmi zle.akoby som malej chcela ublížiť a tyrat ju.aj tým že som proti sladkostiam a maskrtam ktoré by do nej v kuse pchali pod zámienkou ze je to dieťa a kúsok nezaškodí.takze ked sa do toho pustím bude to ťažký boj.velmi ťažký.a nie preto že si budeme zvykať možno na nové jedlá ale preto sú to rodina pochopila a držala so mnou.lebo neviem či to bude mať efekt keď ja strava dodržim ako na byt a st.rodicia jej aj tak daju cukricukrik alebo keksik.

namornicka
28. aug 2017

To bude ťažké, to poznám, poniektorí to nepochopili doteraz a preto je lepšie sa s nimi nestretávať 😀

katrin21
28. aug 2017

@laura0107 mlieko v tej diete vyradovat netreba, iba ak ma s nim dieta problem, zo zaciatku sa vyraduje, ale to vsetko, tam je taka uvodna dieta, kde su len vyvary, ak chce clovek rychly vysledok a efekt vacsi..ale u dietata to asi neprejde a prejdete priamo na plnu dietu, kde uz mlieko je.. ved uvidis.. prestudujes....

laura0107
28. aug 2017

@katrin21 mlieko som vysadila lebo sa výrazne upravila konzistencia stolice.a malá aj keď niekoľko dní nekaka má mäkkú stolicu.odkedy sme vylúčili kravské.

laura0107
28. aug 2017

@namornicka ide o najbližších takže nestretávat sa je nemožné ☹

sandey
30. aug 2017

@katrin21 na znicenie patogenov dali vzdy kazdemu co poznam lieky co nicia parazity a prave tie nam dala aj nasa doktorka zadarmo a nemusim za to vyhadzovat peniaze

katrin21
30. aug 2017

@sandey nie... mne nedavali nikdy nic 🙂, aj ked ja som si kupila odparazitovaci balicek, ako bonus, ale nie od toho, co chodim na biorezonanciu, ale normalne z netu.....,
ano, su aj chemicke moznosti, ale napr. nie na vsetko.. a nie kazdy to chce... lieky su jedna cesta, ale este viac ucinna je prave biorezonancia, odstravit ich postupne, rozvibrovat az prasknu a pá pá... ale musi byt viac sedeni, lebo sa nesmie moc vela naraz, uhynova reakcia moze byt ( toxiny sa uvvolnuju )

steve7
21. feb 2018

@anjelikbobo ahojte, s biorezonanciou mám velmi dobré skúsenosti, čo sa týka odparazitovania od nejakej hlistice, čo sa rozmáha v stred. Európe, prenášajú ju bežne ľudia, psi a mačky. Jej vajíčka sú také malé, že sa vdychnu plucami z prostredia, kde je infikovaný pes, macka. V súčasnosti je toho veľa a moc sa o tom nevie... V tele sa vyliahnu v krvnom riecisku, rastu , napr. v zápästiach rúk, ktoré potom opuchajú,, v ľadvinach a pod. Štátni doktori ich nevedia diagnostikovať, sú celkom neinformovani, medecina zaspala dobu v parazitologii. ...
Mám dobrú skúsenosť s http://www.pre-zdravie.sk/?utm_source=ayet.sk&u...

petrusiela
23. nov 2018

Dobrý deň. Chcela by som upozornit na čip Bicom, ktorý dostáva človek na konci terapie. Do 4 dní zacali u syna silné horúčky, zvracanie...bolo to z reakcie na čip sez pokožku!

tykat
8. feb 2019

@sandey ...ja sa k nej chystam so synom(13r.)...4 roky ma zdrav problemy, dr. ho "preskenovali" a neprisli na nic...idem tam viac menej zo zvedavosti...syn ma dlhodobe problemy s dychacimi cestami, kasel, sopel plus ine...dr. nic nenasli, aj v nemocnici si tyzden polezal, vysetrili vsetko co sa dalo....problemy ma stale. Dam potom vediet ako sme dopadli.

lenka_pet
16. jan 2020

@sisaklenkova
Dobrý večer. Prosím vás, nemáte ešte číslo na tu pani Tencerovu?

steve7
16. jan 2020

Dobrý večer, biorezonancia mi pomohla. Zachrániť zdravie. Treba ale navštevovať skutočných odborníkov, lebo i v tejto oblasti je dosť tých, čo si myslia že vedia ale pritom nevedia. Myslím si, ze i tí odbornici a stále učia. Doporučujem pani Chovancovú zo Zádubia v Žiline. Pán Matejček v Handlovej. A ešte jedna pani Ing. pri Trnave, Bohdanice alebo ako sa volá ta obec. Zdravie ale ako také treba nastavovať vsak v duchu, v mysli. Doporučujem knihu Duchovní přiciny nemocí od Dr. Jozefa Staňka a Dr. Jany Brzobohatej.

marianna7106
19. júl 2021

Je nejaky skutočný odborník v Ke,Poprade Prešove?

belusa
15. sep 2021

@veronica1 ahoj prosím Ťa ako si dopadla? Pomohla biorezonancia? Teraz chcem skúsiť tak by som rada vedela

veronica1
15. sep 2021

@belusa Asi ťa sklamem, ale nepomohlo. Kvapky sme poctivo brali a boli sme u pana dr. ešte niekoľko krát, ale žiadna zmena. Takže za mňa to boli naozaj zbytočne vyhodené peniaze.

belusa
16. sep 2021

@veronica1 🙈tohto sa bojím aj keď ja chodím do BA, tu žiadne kvapky lieči pomocou frekvencie ale mám obavy, že len vyhodím ďalšie peniaze 🤦🏼‍♀️

belusa
16. sep 2021

@veronica1 zabudla som ďakujem 😊

mata1278
21. mar 2022

@ottka dobrý deň kde robí ťa doktorka tu biorezonanciu?

steve7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata1278
23. mar 2022

@ottka dobrý deň smiem sa opýtať k akej pani doktorke chodíte a kde ?

ottka
23. mar 2022

@mata1278 Dobrý deň. Volá sa Oľga Olexová, presťahovala sa do Bratislavy a teraz tam ordinuje.

MUDr. Oľga Olexová: Ambulancia Celostnej Medicíny
https://bazofil.sk

motylik88
7. apr 2023

Jjjie=u