Bodky na pätách

jaja018
6. nov 2013

Malá má červené bodky na oby dvoch pätičkach. Minulý týždeň som si to všimla na jednej, myslela som si ze asi mala kamienok v topanocke. Nevenovala som tomu žiadnu pozornosť. Ono to vyzerá ako keby to mala otlacene od kamienkov alebo niečoho. Ale nemá to mať od čoho odtlacene keďže iba teraz vstala a má to na oby dvoch nozickach. Co to môže byť?

jaja018
autor
6. nov 2013

Ešte jedna foto

dovolenka2
6. nov 2013

otlačené ? vyzerá to dosť pravidelne skontroluj si kade loží

dovolenka2
6. nov 2013

lozí 😀

jaja018
autor
6. nov 2013

@dovolenka2 prvý krát som si myslela tiež ze otlacene ale ma to na oby dvoch slapach. A prvý krát som si to všimla pred týždňom

danim
6. nov 2013

@jaja018 nase decka take maju na licku chvilu, ak si chvilu lahnu tvarou na koberec.. takze ak chodi bose dieta po koberci.. tak to bude z toho - jemna koza, ale tu to vidim pravidelne.. tak popozeraj po com kraca.. resp skontroluj dno topanky , lebo to vyzera akoby nosilo nejake kroksy ?

jaja018
autor
6. nov 2013

@danim tiež som si minulý týždeň myslela ze otlacene, alebo kamienok v topanke. Popozerala som topánky a viac som to neriešila. Ale dneska som to zbadala ráno ako sa zobudila čiže otlacene to nebude

danim
6. nov 2013

@jaja018 a nemate v kupelni nejaku podlozku, na ktorej stala ? ci to take mala uz v posteli po celej noci ?

simca06022011
6. nov 2013

nespi v ponozkach ? 🙂 alebo s nohami na niecom? podla mna je to dost pravidelne...

jaja018
autor
6. nov 2013

@danim mala to už po celej noci a stale to ma

jaja018
autor
6. nov 2013

@simca06022011 spi v overaliku ale na nom nie su bodky

dovolenka2
6. nov 2013

dala sa tetovať! 😲 ale nie netuším dala by som ruku do ohňa že otlačené, ale keď to ráno mala a večer nie ?

svano
6. nov 2013

Mohla niekde schytať vírusové bradavice. Takto to začína. Ak to neprejde, treba ísť na kožné.

svano
6. nov 2013

Mohla niekde schytať vírusové bradavice. Takto to začína. Ak to neprejde, treba ísť na kožné.