Boľavé nohy 4,5 ročného syna

ivulik2311
28. jan 2022

Prosim vas, maly (4.5 rocny) ma uz asi dva tri mesice bolesti noh..furt ze ho nohy bolia. Obcas cez den, ale hlavne v noci. Krv vsetko ma dobre. Ked sme boli u dr tak si vsimla, vraj ma ,,rovne,, nohy. Proste vraj nema za kolenom ten oblucik. Poslala nas na ortopediu, v utorok konecne ideme. Prikladam aj fotky, ako sa vam to vidi. Stretli ste sa s tym prosim dakto? Dakujem

sima338
28. jan 2022

áno, ja v detstve. Mala som to často, v oblasti píšťal, všetko bolo okej, lekárka povedala, že to môže byť pri raste, že dieťa rastie. Mne to sčasti ostalo doteraz a občas ma bolia nohy pri menzese.

zapalkazapalkova
29. jan 2022

@ivulik2311 syna tiez obcas bolia nohy, hlavne v noci, ale ma iba 2,5r. Je to rastom (vsimli sme si ze za dany mesiac vyrastol viac ako predchadzajuci). Zacali sme mu davat raz za par dni do kupela magneziovu sol a zaradili sme aj bravcovu zelatinu vo forme domacich gumennych medvedikov.

ivulik2311
autor
29. jan 2022

@zapalkazapalkova ano to viem ze asi rastove bolesti. A vobec nevim co mu na to dat. Dr nam.kazala tlmit paralenom nurofenom, to je asi tak vsetko. Len tie nozky ma zozieraju, ci to vyzera naozaj tak nafigu.

ivulik2311
autor
29. jan 2022

@zapalkazapalkova a prosim vas, tu bravcovu zelatinu ste kde kupili?

zapalkazapalkova
30. jan 2022

@ivulik2311 v potravinách je aj taka bez iných zložiek (biely sáčok a také farebné kocky na obrázku) alebo ešte niekedy dávam agar namiesto toho z bio obchodu