Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolenie pošvy u 2 ročnej dcérky. Poradíte?

romca88
9. nov 2012

ahojte chcela by som sa spytat ze co mam robit ked moja 2 rocna dcerka po moceni ale aj normalne ju boli posva. nedovoli mi ju utret a ani pozret. velmi place pri tom. vedeli by ste mi poradit co to moze mat a co mam robit dakujem

xlucia
9. nov 2012

no asi urychlene na detsku gynekologiu. nie? ked ty nevies a nemozes sa pozriet, ako to ma vediet niekto na MK????

katarinak498
9. nov 2012

no hlavne k lekarovi... môže byť, že je prechladená, alebo ma zápal.... alebo skus ju okupať v hypermangane to je ako dezinfikácia....

miskakyska
9. nov 2012

xlucia=pani poradkyňa na všetko 😉...romča to može byť aj obyčajná zaparenina...neužívala antibiotiká?

babajaga
9. nov 2012

ahoj...skor ako na posvu by som povedala mocova trubica,nie?nema chytene mocove cesty?ak mas doma,namoc papierik do mocu a vies hned sa orientovat co to je...ale riesila by som urychlene pohotovost...bolest mocovych ciest nic prijemne ...zvlast pre male dieta....aby jej infekt nevysiel vysie,do obliciek...

anos18
9. nov 2012

@miskakyska Od antibiotik urcite nebudes mat zapareniny, este tak mykozu to ano.

martinkatinka
10. nov 2012

Podľa mňa by si tiež mala skočiť k lekárovi, nech vyšetrí aspoň moč, lebo krv ´v moči nemusí byť vidieť pri zápale... je to najpravdepodobnejšie. Ale skús jej povedať, že dáte mastičku na boľačku a tak ju rovno pozri, či tam nemá nejakú modrinku alebo oškreté alebo tak...

vivusika
10. nov 2012

ja si tiež myslím, že to je zápal močovej trubice. Naša Tami to tiež mávala v takom veku, dieťa posedí na chladnejšej zemi a je to 😒 Ak máš petržlenovú vňať, veľmi dobrý je sedavý kúpeľ v odvare... ale pre istotu by som jej zobrala vzorku moču a skočila na pohotovosť.

katka1981
10. nov 2012

@romca88, repik, repik, repik. Moja mala dva dni dozadu to iste. Ale ona aj mizerne pije, vtedy aspon nasilu nieco vypije. @xlucia , mas asi alergiu na poradnu cez MK, chapem ta, ale v tomto pripade ozaj aj detsky gynekolog poradi repik, a staci ist pediatricke, maximalne urobi vyter, moze mat kvasinky, e-coli, to su najcastejsie vysledky. Poradi tiez repik, alebo predpise antimikoticku mast. Z vlastnej skusenosti s dcerkou viem, ze repik ucinkuje lepsie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli