Bolesť bruška ročného chlapca

keira
13. jún 2013

Maly strasne plakal, pravdepodobne ho boli brusko, kedze cez den moc nechcel jest, teraz zaspal, dat mu jeho vecernu davku mlieka, ak sa zobudi? ci radsej nie?
ma 1 rok
dakujem

simca06022011
13. jún 2013

Cely den strasne plakal? Ako vies ze ho boli brusko? Tazko bez presnych info radit, ked nevies co mu v podstate je, brusko ho moze boliet uz aj od hladu... ak by mi mala nezvracala, nehnackovala a neviem co urcite by som jej vecer normalne dala papat ako obycajne..

alami
13. jún 2013

@keira Môže ho bolieť aj napr uško - zápal stredného ucha veľmi bolí a deti plačú.Bolí hlavne keď dieťa leží. Na ORL radia dať ešte pred návštevou Dr. panadol alebo nurofen od bolesti.
Mliečko by som dala.

keira
autor
13. jún 2013

@simca06022011 nie az vecer zacal, a ma teplotu
@alami

simca06022011
13. jún 2013

tak ho moze boliet hoci co... ci ho boli usko zistis tak ze trochu stlacis tak kde je ten vystupok pred uskom (neviem ako sa to vola...), vtedy to zaboli... inak moze byt ale aj prechladnuty alebo hocico ine... dala by som mu nieco proti horucke a ked to neprejde, alebo ak naozaj boli usko tak chodte na pohotovost (s uchom by som na milion percent isla). Brusko moze boliet aj z anginy (pozri hrdielko), alebo aj inych veci :( Ked tak rano lekarka... :(