Bolesť bruška u štvorročného dieťaťa

bobika492009
3. mar 2014

Moja dcera sa už štvrtý den stažuje na bolesť bruška a sem tam aj hlavy. Ale cez den jej nič nieje, hraje sa usmieva vobec nič nenasvedčuje žeby jej niečo malo byť, ale príde večer a začne sa sťažovať na bolesť, je plačliva a vidím na nej že nieje ok. Zajtra pojdem k lekarke ,netušim kde by mohol byt problem. Dnes som cely den davala pozor nato co jedla, či to nema z jedla, stolicu ma pravidelnu . Nechapem že cely den je ok a príde večer a celá sa zmení ...

mamami3
3. mar 2014

@bobika492009 ahoj, urcite zbehni k doktorke, nedavaj nic proti bolesti, to skor ublizi ako pomoze.... Bolest bruska moze mat rozne priciny. My sme tak so synom skoncili v nemocnici a to som si myslela ze simuluje. Prisiel s bolestou bruska a do minuty bolo zrazu dobre. O hodinu znovu, stacilo pohladkat a znovu bolo dobre. Zrazu sa interval skracoval a diagnoza: invaginacia criev.... rovnako moze byt pruh, alebo cokolvek ine... ale moze iba ziarlit na surodenca, ale sa im nechce ist do skolky... Drzim palce nech najdete rychlo pricinu