• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesť bruška z jablka. Stretli ste sa s tým?

16. apríla 2009 
Ahojte,

stretli ste sa s tým, že by vaše dieťa bolelo bruško zo surového jablka? Už neviem z čoho iného ho môže bolieť, na obed mal zeleninu tak ako aj inokedy, ktorá mu nikdy bolesti nesposobila, iba doobeda som mu dala nastrúhané jablko. Može ho bolieť z toho? Ani kvapky nazaberajú :frowning2:
15. apr 2009 o 17:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka, nemusi to byt zo ziadnejj potraviny, babatka bolia bruska bezne, viem to, lebo prva dcerka nebola kojena a mala dni, ked ju brusko bolelo.
15. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ešte kojim, ale bolest bruška sme nepoznali až kým sme nezačali prikrmovat. Viem, že koliky babatká majú ale aj v 7 a pol mesiaci? :fearful:
15. apr 2009 o 18:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka može byt ja mam alergiu na surove jablko ked ho zjem mam neskutočne bolesti a je mi zle.Občas neodolam a dam si s detmi i ked to odrazu olutujem ale čo už som horšia ako deti :fearful: skus mu ho vysadit a uvidiš.Alergia sa prejavuje bud hned alebo počas 3dni kedy davaš prvy prikrm.
15. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
surové jablko som mu dala dnes druhý krát doobeda okolo 10tej a teraz ho začalo boliet bruško, tak neviem či z toho. Ale prvý krát som mu ho dávala asi pred 2 týždňami a v ten večer ho tiež bolelo bruško. Keď mu dávam jablkovú výživu, tak to mu nevadí.
15. apr 2009 o 18:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka ja som mohla jest presndavku nič mi nebolo ale zo suroveho jabka som mala naozaj prišerne bolesti.Prevarene mi vobec nevadilo aj teraz parkrat si dam s malymi presnidavku a nič ale akonahle zjem surove mam bolesti.Skus ho vysadit a dat ho zase za 3dni ale nedavaj nič nove okrem jabka aby si vedela že či ma bolesti z toho.Z tvojho mlieka by mat nemal.Ak nie porad sa z lekarkou.
15. apr 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablko naduva, tak ho moze z toho boliet brusko, na vetry pomaha espumisan pre babetka
15. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moze boliet brucho od suroveho jablka, urcite ano.
15. apr 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže predsa ho to mohlo bolieť zo surového jablka? Všetci v mojom okolí mi tvrdia, že z jablka ho nemá čo bruško bolieť, keďže mu ho nedávam so šupou..vraj z toho určite nie, ale ja mám fakt pocit, že ho z toho bolí. Vynechám ho a uvidím. A kvapky sme skúšali Sabsimplex a nepomohli :confounded:
16. apr 2009 o 07:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablka nafukuju a bolest bruska je potom bezna. jablcko v traviacom procese kvasi...
16. apr 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo suroveho jablka brusko boliet moze, vsak aj preto sa odporuca najprv jablcko podavat dusene a az postupne prechadzat na surove
16. apr 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj som tak robila...najskor som dusila...to mu neurobilo nič, aj výživy može, tie mu tiež nevadia...
16. apr 2009 o 08:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme zostali pri varenom jablcku - a ziadny problem. Ak jej vadi surove nevidim dovod trosku ho nepovarit. :wink:
16. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok