Bolesť hlavy u 3-ročnej.

stelka0205
16. feb 2020

Ahojte,dcerka ma 3roky a vo stvrtok ju bolela velmi hlava a mala teplotu,dala som jej paralen,v piatok bola uplne fit,vcera a dnes zase bolesti hlavy a teplota tak okolo 38,5 no ja som uz dala zase paralen,takze neviem,ci by isla vyssie.Dcerka nema ani hnacku ani sopliky,ani kasel a papa pekne.Zajtra s nou idem k doktorke,mam strach ,co to je.Stretol sa s tym niekto?Dakujem

martinka13
16. feb 2020

Moj syn mával bolesť hlavy vždy pri angíne a vysokých teplotách. Paralen horúčku zníži, bolesť potlačí, ale chorobu nevylieci. Smer lekár. Moj nazor

lindusss2016
16. feb 2020

Moze ju hlava boliet aj z horucky. Podla mna to bude len nasledok choroby a nie jej pricina

stelka0205
autor
16. feb 2020

@martinka13 nema anginu,tu poznam,mava ju chuda casto od 1,5r...nechce vtedy papat,napina ju a smrdka jej z ust,ale papa dost vela teraz a hrdlo ma pekne..pojdem s nou ale k dr.

stelka0205
autor
17. feb 2020

@martinka13 mala si pravdu,ma streptokoka v hrdle,robili jej rychlotest...som o nieco mudrejsia!Uz mala tolkokrat anginu,ze tentokrat to vyzeralo uplne inak,kedze papa pekne a predtym ju vzdy naplo a nechcela,ale asi vyrastla,tak uz vie,ze bez jedla sa nezaobide.Dakujem.

martinka13
17. feb 2020

@stelka0205 tak super, že zistili príčinu. Rýchle uzdravenie prajem