Bolesti pred vyprázdňovaním bábätka

miminelka
1. sep 2013

Ahojte vsetci,dcerka ma 8 tyzdnov,najprv som si myslela,ze trpime na 100% 3mesacnou kolikou,placeme o zivot od cca 2heho tyzdna,vyskusali sme uz ako urcite vela z vas vsetko,kojim,posledne 3 dni aj prikrmujem Nutrilonom HA,masaze,cvicenie,rozne kvapky,teple obklady,rektalnu rurku,,lieky od overeneho homeopata s ktorym mam vyborne skusenosti,cajiky,nosenie na rukach,vyter z ritky,sono bruska,sono na reflux-nema reflux,od porodu pijem iba neperlivu vodu a caje na podporu kojenia,zo stravy som vylucila vsetko mliecne,a od zaciatku nejem nic "naduvajuce",atd,atd
V noci mi spinka,budi sa na 1 kojenie,a potom az nad ranom,avsak dni su strasne,skoro vobec nespinka,je nespokojna,place v intervaloch,ako keby ju chytali krce,a hlavne pred kazdym sebemensim pokusom o vykakanie sa zvija,hadze,tlaci o zivot,strasne place az sa zachadza, padaju jej krokodilie slzy,vzali jej este krv,aj na test na alergiu na kravske mlieko(neviem preco) a potom nas chcu poslat s vysledkami na gastro
Mate niekto prosim vas skusenosti s takymto pripadom,lebo ja uz som zufala,cely den sa od dcerky nemozem ani pohnut,a hlavne sa uz nevladzem pozerat na to strasnetrapenie,vopred velmi pekne dakujem za radu

ni_pe
1. sep 2013

Ahoj, ja som natom bola so synom podobne, od 3 tyzdnov do 3 mesiacov mi preplakal cele dni, doslova v kuse hucal ako pavian, bol ticho iba na rukach, nonstop cely den, od rana od 4tej, do vecera do 20tej sme ho museli vlacit na rukach, inak stale plakal, akonahle sme ho polozili spustil krik. Tiez sme chodili na gastro (nic sa nedokazalo), na neurologiu (dokazala sa hyperaktivita, lebo maly bol v kuse v pohybe, v kuse so sebou vrtel, kopal nohami, maval rukami) .... do troch mesiacov sme tiez museli rurkovat, lebo maval bolesti bruska, tiez sme mali noci OK, ale dni bola uplny den.
Bohuzial ine ti neporadim, iba vydrzat, nam sa nic neosvedcilo, len sme museli vyckat, kym z toho tzv. vyrastie. Po troch mesiacoch akoby utalo a prestalo to, ale od jeho 4 mesiacov zasa nespavame v noci. Ma 15 mesiacov a este sme neprespali noc. Ked budes mat nejake otazky, kludne mi napis IP, lebo toto nestiham sledovat. My sme si toho prezili vela a presli sme si vsetkym moznym. Urcite ti rada poradim.

ni_pe
1. sep 2013

ospravedlnujem sa za chyby, aj teraz pisem v rychlosti, kym maly nezacne v postielke tancovat....