Bolestivé afty

nellka21
5. mar 2017

Ahojte, mam 9r dceru a uz tyzden mame afty v pusinke, nevieme sa ich zbavit. Nic nechce jest, pije len cez slamku, uz je chuda jak palica 😢 berie vit B, C a potieram jej to propolisom...je na nu zalostny pohlad ako ju to boli 😖...co mam este robit?

dominka11
5. mar 2017

Ahoj, my mame zasa v kutikoch. Tiez som kupila Bkomplex a nejaku mast na to, ale vracia sa to o par dni ako to trosku ustupi...tak som zvedava co baby poradia.

hivanik
5. mar 2017

@nellka21 vit.B je super a probiotika uzivat dlhodobo na potieranie svedske kvapky sa nam osvedcili

nellka21
autor
5. mar 2017

Vyskusame🙂

lidka1992
5. mar 2017

@nellka21 ja s tym chodim k zubarke. Ona da na vatu nejaky rzotok ci co.. trosku to v tej sekunde zastipe ale potom uz vobec nic. Zmizne. Ani naaznak bolesti. Takze urcite zubarka a netrapit sa 🙂

ivuska027
5. mar 2017

Pangamin, čo sú prirodne pivné kvasnice, majú vôbec najväčší obsah Bčka a banány.

flipflop
5. mar 2017

Daj jej spravit testy na potravinove alergie. Najma celiakiu.

nellka21
autor
5. mar 2017

Celiakiu nema urcite 👍

katarinkaulany
6. mar 2017

Syn máva tiež afty. Jemu sa najlepšie vidí čaj zo šalvie. Urobím taký silnejší a stále si vyplachuje pusu. Väčšinou to do týždňa prejde. Prajem skoré uzdravenie...

medulienka2011
6. mar 2017

My sme to tiež mali prednedávnom, treba vit. B, aj C-čko, nám kázali vyplachovať s roztokom Tantum Verde...Zabralo a zatiaľ sa nevrátili ešte ani raz...🙂

mariannah81
6. mar 2017

Ja som mávala veľmi často afty aj kútiky a herpesy. Zubárka mi poradila jesť pohánku a pohánkové vločky. Už som zabudla čo obsahuje, ale odkedy som ju zaradila do jedálnička, nemala som kútik ani raz, herpes iba počas choroby po horúčke ...

nellka21
autor
6. mar 2017

Dakujem za tipy 🙂