Bolí ma brucho

asiska2
30. jan 2018

Ahojte, chcem sa opýtať či niektoré nemáte skúsenosť. Dnes na obed som zjedla zeleninovú polievku a nejako mi nesadla, najskôr kŕče v bruchu, potom ma prehnalo. Kojim 11 dňové bábätko, myslíte, že aj ju bude bolieť bruško? Ďakujem

jana_eyre
30. jan 2018

nie.. jedine ak by si mala virus, mohla by ho chytit, ale kedze ju kojis mala by mat od teba protilatky.. ak ti len nesadlo jedlo, tak malu to nijako neovplyvni..

asiska2
autor
30. jan 2018

Ďakujem

3009
30. jan 2018

@asiska2 kojiť môžeš. Bábatku by bolelo bruško, ak by si zjedla niečo čo by nadúvalo alebo nejaké ovocie - pomaranče, grep a pod. Kojiť môžeš aj keď si ty chorá, bábatko v mater. mlieku dostáva protilátky, takže jemu nič sa nestane.

klaudi31
31. jan 2018

@asiska2 Nestáva sa ti to častejšie keď zješ napríklad niečo mliečne?

asiska2
autor
31. jan 2018

@klaudi31 Zatiaľ nie, mamičkou som len krátko, tak sa pomaly učím čo nám prospieva a čo škodí.

klaudi31
31. jan 2018

Ja len či náhodou nemáš nejakú intoleranciu vieš alebo či ti len ťažšie netrávi mliečne výrobky, moja kamarátka mávala vtedy takéto príznaky

caray
31. jan 2018

uvidíš ako dlho budú tieto bolesti pretrvávať, ak by to aj naďalej pokračovalo, tak by bolo lepšie ak by si si zašla k doktorke, nech sa pre istotu zistí, z čoho by to mohlo byť

asiska2
autor
31. jan 2018

@caray chvalabohu to prešlo, už dnes mi bolo lepšie, ale aj maličká bola včera z toho trochu nervózna, zle spala celur noc.

caray
22. feb 2018

@asiska2 podstatné je to, že už ti je lepšie 🙂