Boli ste niekto na detskej urológii Kramáre?

borina19
23. apr 2020

Je tu niekto kto bol hospitalizovaný za posledné dva roky na detskej urológii na Kramároch s hydronefrózou? Aké sú izby kde môžem byť s bábätkom? Je to oddelebie aj niake farebné? Sestričky a doktori sú akí? Malej zistili že má zúženie a ťažšie jej odteká moč, ešte sa jej aj vracia, ako dlho trvá hospitalizácia?

tecko28
23. apr 2020

S diagnozou nevim poradit, ale na oddeleni som bola so synom presne pred 2 rokmi hospitalizovana 10 dni. Mal planovanu operaciu, takze sme si zaplatili VIP izbu. Sestricky, lekari aj ostatny personal boli mili, ja som bola spokojna

borina19
autor
23. apr 2020

@tecko28 ja som dnes volala o izbu ale ze v tejto situacii to neni mozne, tak neviem co tam maju. A na tych normalnych izbach to ako vyzeralo neviete mi povedat?

tecko28
23. apr 2020

@borina19 podla velkosti dietata, bud mamina na rozkladacom lozku, ktore si mohla vziat vecer a rano pred vizitou muselo byt zlozene, alebo mama spavala na izbe matiek a dieta same, samozrejme pri dietati maminy mohli byt kolko chceli na kreslach. Sukromie tam velmi nebolo

borina19
autor
23. apr 2020

@tecko28 mala ma 2 mesiace aj par dni. Tak sa mam teda naco tesit. Ale myslela som si ze ked je to Bratislava a este k tomu Kramare tak ze to bude o nieco lepsie.

tecko28
23. apr 2020

@borina19 neviem ako sa tam funguje s takymmi malickymi, snad sa ti niekto este ozve aj s cerstvejsimi informaciami, moj mal 2,5 roka vtedy

nikolettka111
4. máj 2020

@borina19 my sme od včera hospitalizovaný dnes práve teraz malého operujú reimplantacia mocovodu megaruteru ...volala som kvôli izbe ale zevraj kvôli tejto situácii nieje možné rezervovať nadštandardnú izbu aleee detičky pred operáciami dávajú na nadštandartne izby takze my ju mame a neplatíme ani za ňu ...pýtajte sa čo potrebujete vedieť

borina19
autor
4. máj 2020

@nikolettka111 tak drzim palce az vam to dobre dopadne. My sme mali pyeloplastiku, odstranovali jej zuzenie co mala pri oblicke. Tiez som volala o nadstandart to iste mi povedali. Zajtra nam maju vyberat hadicky uz budeme len cakat ci sa jej to uzatvori alebo jej bude moč pretekat. Dufam ze pojdeme domov.

nikolettka111
4. máj 2020

@borina19 tak my mame už po všetko v priadku bez komplikácií už sa prebral vyzerá vvporiadku utlmení je od bolesti zatiaľ je všetko v poriadku žiadna viditeľná bolest keďže neplače ....drzte sa aj vy ☘️

petrapod
24. jún 2020

Detská urológia Kramáre. Mám výmenný lístok od lekára na prvú kontrolu so synom. Nemá niekto kontakt. Nedari sa mi nájsť . Ďakujem

macinka8
21. mar 2021

@nikolettka111 dobry deň môžem sa opýtať co bolo vášmu bábätku?