Brali výter aj vám pri ecoli vášho dieťaťa?

zdenkazdenka19
17. okt 2019

Ahojte, prosim vas tie co ste mali ecoli enteropatogenne v konecniku u vasho drobca, brali vyter z konecnika aj vam, resp. rozbor materskeho mlieka? ako ste to liecili? vdaka

lubik87
17. okt 2019

@zdenkazdenka19 ahoj akurát.si.tym prechadzame malá ma uz ale.skoro.dva roky....nalez v stolici.liecime.len.prisnou.dietou a probiotika..presne na ten co ma ona.saatbdavaju.len.v krajnejw.núdzi...ma.drobec.hnačky krvavé ?

lubik87
17. okt 2019

@zdenkazdenka19 ahoj akurát.si.tym prechadzame malá ma uz ale.skoro.dva roky....nalez v stolici.liecime.len.prisnou.dietou a probiotika..presne na ten co ma ona.saatbdavaju.len.v krajnejw.núdzi...ma.drobec.hnačky krvavé ?

bejby21
17. okt 2019

@zdenkazdenka19 skuste kapucinku..neviem ako stare je dieta ale pomaha to..plus probiotika

lubik87
17. okt 2019

@zdenkazdenka19 ozaj a bola.u vas uz hygiena ? Ja cakam od utorka kedy prídu..vraj v tychto infekčných chodia na.návštevu....nahlásené to.uz.na.hygiene.samozrejme.je z.labaku

zdenkazdenka19
autor
17. okt 2019

@lubik87 vdaka, moj maly ma len 2 mesiace, tiez ma len probiotika, hnacky velmi nemal skor casto kaka, pribera dobre, akurat ze mal krvave vlasocnice, na zaklade toho sme na to prisli. Trapi ma odkial to chytil, ci to mam aj ja, ako sa vyvarovat do buducna...hygienu mi zatial nikto nespominal. Vy ste zistili ako sa mala infikovala?

lubik87
17. okt 2019

@zdenkazdenka19 u nas prisiel syn zo.školy horúčky bolesti ale bez.krvy v stolici ale ťažko.to spozorovať ked.chodil.do wc...v každom pripade rovnaky priebeh.. vzorky na treti.den neukazali nič....dostala.som.to.aj.ja.aj.muž...malá dostala.od.neho ...hygienu.mozno spomenuli.lebo.som.kamaratka.s.dr.ináč.by to.malo.byt.namatkove..potrebujú zistit phnisko.nákazy...prenasa sa hlavne nedostatočnou.hygienou....neznamena.ze sa.neumývate a nedodrziavate ale staci.ze sa.chytis.po nikom kľučky a.podobne pretries.si.pery malemu.das.cumel.a.je.to