Campylobakter u 3 ročného. Čo pomôže?

karamelinka
26. aug 2011

chcela by som vas poprosit o nejake informacie ako ste sa popasovali s tymto hnusakom....trapi mojho troj rocneho syna uz asi dva tyzdne a neviem ako mu pomoct...nepoznate nejake babske recepty, pripadne nejake liecive rastliny...co ste mohli papat a co nie a prosto vsetko co vas napadne s touto chorobou....dakujem velmi mi to pomoze....

babulina
27. aug 2011

Tak my uz mame za sebou campylobaktera dvakrat,raz syn raz dcera, pri oboch nam vyrazne pomohli cucoriedky, resp vytazok z nich najdes v lekarni, drzim palce nech ste skoro fit

karamelinka
autor
27. aug 2011

BABULINA DIKY...NO CUCKY PAPAME AJ VSETKO DIETNE UZ NEHNACKUJE ALE STALE SA STAZUJE NA BOLESTI BRUCHA ALE U NAS SA TO TAHA UZ DVA TYZDNE V UTOROK MAME IST NA STER TAK SOM ZVEDAVA CI MU JE LEPSIE VCERA SME DOBRALI ATB....jaj mala som zapnuty caps lock 🙂

jasminet
28. aug 2011

dcera v 10 mesiacoch mala campylobaktera. skoncili sme v nemocnici, 4 dni na infuzkach, potom antibiotika... tiez dietna strava, skor zapekajuce jedla, probiotika... a mali sme zakaz chodit k detom, na ihriska... je to nakazlive kym sa to neprelieci...

januarova
28. aug 2011

aj moja dcera mala Campylobaktera v 18. mesiacoch. tiez sme skoncili v nemocnici na infuziach, lebo okrem hnaciek aj 2x do dna zvracala a uz zacala byt dehydrovana. boli sme na infekcnom a dostala atb. a ako pisala jasminet, dietna strava, bezmliecna(bez KM), ale kojit resp. UM sa moze, probiotika, smecta na zastavenie hnacky, prve dni aj ryzovy odvar alebo len uvarena ryza s mrkvou a vela pit, moze byt aj slaby cierny caj. inak moja mala uz vela stolic za den aj 7-8, takze pozor na dehydrataciu.