• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Candida albicans (kandidóza) u bábätka. Čo by pomohlo?

28. januára 2016 
@hulko kedze odsavas a davas mm ..je mozne ze mas candidozu na bradavkach aj ty ..preliec aj seba, candibene mast po kazdom podsati v tenkej vrstve nemusis umyvat pred odsavanim
Dokladne vydrhnut a vysterilizovat odsavacku, cumle ..tam sa mykoza rada drzi.
Odsavat mozes kludne nadalej :wink:
18. apr 2011 o 22:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hulko candida albicans je pritomna v kazdom tele, je jeho prirodzenou sucastou, k problemu dochadza, ked sa premnozi dosledkom oslabenia imunity, takze jednoznacne chodit za imunologom a musia to riesit, je to dost zakerna a nebezpecna choroba, moze napadnut vsetky organy, urcite z toho nevyrastie. Treba zistit, preco nefunguje imunita, ci tam nie je nejaky iny zdravotny problem a ci tie problemy, ktore mala ma, su naozaj kvoli candide. Ona moze byt premnozena, ale to moze byt len nasledok niecoho ineho, nemusi to byt hlavna pricina jej zdravotnych problemov.
19. apr 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hulko mame ten isty problem, skoncili sme na infuziach v nemocnici a zachranila nas az sonda do zaludka. na to ze su to kvasinky som prisla az ja sama pred mesiacom to sme mali uz 4 mesiace. gencian, nizoral,. mala bola ako vymenena zacala krasne jest.. stale vsak len v spanku,m ale aj to bol pre nas pokrok.. teraz uz tyzden opat nejeme a ked vypije 40-50 zda sa akoby jej to uz islo hore krkom... neviem co jej pomoze, ale pocula som o silnych antimykotikach.,. Velmi ma zaujima ako ste to vyriesili.. moja maal skoro nic neje aj to len v spanku a aj to len niekedy... :(
27. jún 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tynushqa
@hulko
ahojte kočky, vaše príspevky sú už staršie, ale možno mi budete vedieť pomôcť. Naša dvojročná dcérka mala tri týždne hnačku a zistili jej tiež premnožené kvasinky v črevách. Ako ste sa vy toho zbavili? Malá užíva probiottka+nepapa cukor.
13. sep 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aliza ahoj, mame podobny problem, viem, ze to uz je dlha doba...ako ste ten problem nakoniec vyriesili? dakujem za odpovede...
28. jan 2016 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hulko ahoj, viem, ze je to uz dlha doba, ale ako ste ten problem nakoniec vyriesili? co vam pomohlo? my mame s dcerkou podobny problem a uz tiez sa bojim, ze sa mi odstavi...a tak pekne zo zaciatku papala...
28. jan 2016 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aliza zle som citovala, prepac...:slight_smile:
28. jan 2016 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok