Časté púšťanie bieleho šumu - zvuku vysávača

9. dec 2020

ahojte, je mi to troška trápne, ale posledné dni často uspávam môjho mesačného syna za zvuku vysávača z aplikácie.. cez deň sa tomu snažím vyhýbať, ale takto najrýchlejšie zaspí, na rukách veľmi nevie a ani ho na to veľmi nechcem "učiť".. ale často využívam biely šum v noci, aj keď pomaličky zaspáva pri kojení, má občas taký nepokojný spánok, tak mu pustím mobil (je to mobil bez sim karty a nie je zapnutá ani wifi) a väčšinou pekne zaspinká.. je to podľa vás v pohode, mu to často púšťať? lebo túto noc som ho púšťala často a zabudla som párkrát zapnúť časovač takže mu išiel dosť dlho :( cítim sa troška neschopne, že inak ho uspať neviem, ale aspoň v noci by osm sa chcela troška vyspať a nenatriasať ho hodinu aby zaspinkal, keď sa potom do hodiny aj tak zobudí na papanie alebo že sa mu nedá vyprdkať :/

limetka69
9. dec 2020

ta appka bola mojim vernym priateľom do 2,5 roka. neviem tento vynalez vynachvalit, a ked sme to po 2,5 roku rusili az mi luto bolo :D ked bol v perinke fungoval na neho vysavac, postupne sme presli na prijemnejsie zvuky a dlho predlho sme pocuvali rain in car, taky dazd akoby o parapetu, perfektne sa pri tom spalo aj mne, ocenovala som, ze ho nezobudili bezne zvuky, kedze mal ten podmaz 🙂

denkatn
9. dec 2020

je to v pohode, aj moja mala zaspavala pri zvuku fena nahrateho v mobile. zdraviu skodlive to nie je, zachvilu s jeho vekom ti to prestane fungovat a budes musiet vymysliet nieco ine. ked mas zly pocit, hladaj popri tomto aj ine sposoby, najlepsie ked je unaveny zo vzruchov, lebo unavi sa aj zazitkami, tym ze vidi nove veci. ked budes hladat dalsie uspavadla, nic nepokazis, lebo aj tak ich budes potrebovat🙂 drz sa)

autor
9. dec 2020

ďakujem za povzbudenie :D ale nevadí, že je pustený dlho naraz? lebo dočítala som sa už kadečo :/ https://ahojmama.pravda.sk/clanky/biely-sum-sic... 🙈

denkatn
9. dec 2020

tak podla tvojej intuície matky s mierou, uspi ho a nastav vypnutie, alebo dopredu daj len na hodinu...

kaki221
9. dec 2020

Úplne v pohode. Naša malá na ňom zaspáva od jedného mesiaca,a teraz vo februári bude mať tri roky,a stále je to náš najlepší pomocník pri zaspavaní🙂

autor
9. dec 2020

@denkatn tak väčšinou dávam len na polhodinku časovač, ale občas sa cez deň stane, že ked sa aplikácia vypne, tak do pár minút sa aj zobudí.. len v noci bol nekľudný tak som mu ho zapínala častejšie a aj pri tom všetkom zabudla zapnúť časovač a zaspala som, kým sa zas nezobudil 🙊

denkatn
9. dec 2020

jaj tak to sa netrap, to by mu nemalo uskodit, ja ked sa spätne divam, tak by som si este viac ulahcovala tu vychovu, je to tazke v prvych mesiacoch a ty sa musis dostat do pohody, takze pouzivaj co funguje. to ze si unavena a nevypnes to niekedy nie je nic skodlive. robis to najlepsie ako sa da.

andreatytler
9. dec 2020

Citala som ze biley sum parti medzi dobre spankove asociacie... teda kludne pustaj aj nadalej.

autor
9. dec 2020

Ďakujem vám ❤️

bagre
9. dec 2020

Ja som využívala pri najmladšom synovi- cca po 4 mesiacoch to naňho prestalo účinkovať 😃. Podľa toho, čo píšeš nemusíš mať výčitky 😉