• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Časté žmurkanie u dieťaťa. Čo s tým?

9. januára 2017 
@vrabciatko badala si u Vas aj nejaky iny znak,okrem žmurkania-napríklad,potkynanie sa,zamena farieb,pismen alebo niečo?
20. feb 2016 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_8 nie práveže, keď sme sa učili na to očné aj z väčšej diaľky 4 metrov vedel prečítať 5 cm písmenká, číslice, tak neviem :frowning2: zajtra ideme na kontrolné vyšetrenie do súkromnej očnej kliniky, tak som zvedavá ako dopadneme
21. feb 2016 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vrabciatko držím palce-mam kamaratku,co maju tuto diagnozu potvrdenu tiež,ale jej syn sa potkynal stale-už nervozna bola,mu vzdy vravela,ze pozeraj pod nohy človeče-teraz si to vyčíta,že takto reagovala,ale ked jej na červenu farbu povedal oranžova-toto jej nedalo-vraj,ked deti maju tuto diagnozu,nevedia identifikovat jasne červenu farbu,takto jej to dr.vysvetlil a bolesti hlavy maval.....ja uz neviem,co sa tyka mojho-prestane,po čase znova to robí-raz menej,raz viac-neurologia ok,alergologia ok-2 vyšetrenia pri 2 roznych očnych lekarok ok-už fakt netuším,od septembra ide do školy
21. feb 2016 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj psychologicke vyšetrenie mame za sebou,som zabudla dopísať-podla nej-takto sa prejavuju jeho emocie,vraj ho mame dopredu pripravovat na danu situaciu-ked sa príliš teší,rožmurka sa,ked plače,rožmurka sa....fakt neviem
21. feb 2016 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy...je tu ešte niekto kto má problémy s tikmy u dieťaťa? Synovi to začalo asi pred 3 mesiacmi má 11 rokov. Boli sme u očnej tam je všetko ok a na neurológii mi povedali že je to prechodná tiková porucha že mám dávať magnézium a b6. Začalo to žmurkaním výrazným potom ako keby to ustalo ale teraz začal robiť grimasy..on si zatiaľ z toho nič nerobí a vraj ani v škole nemá problém ale ka som dosť nešťastná.. viem mi niekto niečo poradiť? Vopred ďakujem
2. okt 2016 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubakajsova ahoj,mozem sa opýtať po akom čase prestal synček zmurkat?mame ten istý problem
8. jan o 21:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ťažko povedať,prestane,po case zacne znova,zase prestane a tak dookola-ale uz viem,ze robi to vtedy,ak sa prilis tesi,alebo nahnevá..teraz bol pol roka pokoj,pri rozbalovani darcekov sa rozblikal aj on :joy: a znova pokoj
9. jan o 05:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok