Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Červené fľaky na tváričke pri plači. Poradíte?

chanita
17. mar 2014

dobry den moja jeden a pol rocna dcerka mava pri placi cervene flaky na tvaricke.po ukludneni zmiznu.stretol sa uz niekdo s tym?mohla by som jej nejako pomoct?dakujem budem rada ak mi napisete mail na 20-lucy-12@azet.sk

tilly24
17. mar 2014

ahoj, moja 4 rocna dcera to mava, bud pri placi, alebi ked sa strasne zlosti, nejako som to neriesila, ono to vzdy zmizne ked sa ulkudni

mauzi
17. mar 2014

aj mojej sa to robí... neriešim to nejak, lebo aj jej potom zmiznú

lienocka23
17. mar 2014

Ja to mávam ešte aj teraz a moja malá to má tiež, ale vôbec to neriešim. Podľa mńa to nič nie je

bonavoxa
17. mar 2014

Aj naše to tak má. Celé červené mapy. Jak řve, tak se prokrví. Zmizí to samo, když se uklidní.

modrofuzik11
17. mar 2014

aj podla mna take flaky po chvili prejdu. no ked by nie, mohol by to byt naznak atopickeho ekzemu. kubko ho mal. po placi mu vystupil o nieco viditelknesie na tvari. pomaha nam mast bepanthen. velmi pokozku skludni.

nikina17
17. mar 2014

Ahoj, ja mam 3 rocnu dcerku a tiez sa jej urobia cervene flaky pri place, hlavne v okoli oci a spankov, ale aj na cele. Neriesim to, lebo vzdy po ukludneni to zmizne. Myslim, ze to nie je nic vazne. A teraz mame 6 mesacneho synceka a posledne 2 tyzdne sledujem, ze aj jemu sa to urobi, ked sa velmi zlosti alebo rozplace. Casom to mozno zmizne uplne. Ale nemyslim, ze by to bolo nieco vazne.

lenkalubo
17. mar 2014

Moj maličký má tiež červené fliačky, na čielku a na jednom očku, máme ich od narodenia...ako rastie tak miznú a ukazujú sa hlavne keď sa zlostí, alebo plače. Podľa mna to nie je nič hrozné, my tomu hovoríme "výrobný punc", mám v okolí veľa mamičiek, ktorých deti to mali a rastom sa fliačky stratili...

milota164
17. mar 2014

Ahoj, moja mala to ma tiez ked place, vzdy jej to po chvili zmizne. Takze som to neriesila.Ale raz plakala dlho a suchala si stale oci vreckovkou , takze to dopadlo tak, ze mala okolie oci uplne zodrate, opatrne som jej to natierala Bepanthenom tak , aby sa jej to nedostalo do oka a zmizlo jej to za par dni.

althejka
17. mar 2014

Nie je to nic ,co treba riesit.moj ocervenie komplet cely,este aj chodidla🙂 🙂 🙂 🙂

clarissa
17. mar 2014

nas ma to iste,ked prestane plakat,flaky zmiznu tak to neriesim,videla to aj doktorka "priamo v akcii" a povedala ze to niektore deti maju,,,, 🙂

januliku
18. mar 2014

To je citlivá pleť, vekom z toho možno vyrastie a možno jej to ostane. Netreba to riešiť, pokiaľ to samo zmizne. Aj moja 2-ročná to má a aj ja.

leitgebova
28. apr 2015

Moja pol ročná dcéra to má aj po tvári také botky ako by som ju pichala špendlíkom a keď plače viac spravia sa jej fľaky aj po tele po rukách na chrbte furt niekde inde aj po nožičke snáď to nie je nič vážne 😒 ☹ 😢 😢 a zmizne jej to za dva tri dni :(

Tu začni písať odpoveď...

Odošli