Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mandragora22
8. apr 2012

ahoj, tie flaky sa mu zjavia iba tak, alebo az ked mu pretries usta? lebo ak to druhe, tak moze mat len jemnu kozticku, potom menej utieraj. ja som mojej nikdy usta neutierala pocas jedla, vzdy az po jedle a to stylom: umyt pusu normalne vodou a potom jemne osusit uteracikom alebo handrickou 😉 ak sa mu to zjavi len tak, ze zacne jest a zacne mu to cervenat, to ti zial, neviem poradit 😖

adriana7
8. apr 2012

ahojky, aj my sme to mali, na zimnej dovolenke raz večer malá veľmi plakala, a keď už nezaberalo kojenie, nosenie a masáže bruška a naviac už susedné hotelové izby klepkali na radiátory a steny, tak mm v zúfalstve vybehol do lekárne a nakŕmili sme malú mliečnou kašou nutrilon. noc bola fajn, ale ráno tiež výsev a celý deň hnačka. následne na gastre zistili alergiu na 3 bkm. takže áno, môže to byť alergia na bkm, ale nemusí, alebo aj na ktorúkoľvek inú zložku (na to, že je to obilnina s mliekom, je tam toho požehnane) 😒

kisska
8. apr 2012

Podľa mňa to môže byť reakcia na novú potravinu, aj keď nie zrovna alergia na mlieko. Skôr by som kašu ako prvý príkrm vynechala a začínala so zeleninou - mrkvičku, zemiak, cuketu... Ako a ktoré nájdeš v iných témach. Ak chceš aj ďalej pokračovať kašami, skús nemliečne (ryžovú, kukuričnú) a urob ich s MM.
Zelená stolica pri kojení väčšinou znamená, že sa dieťa napije predného mliečka od smädu a nedostane sa až k zadnému sýtejšiemu mlieku. AK je dieťa spokojné, nie je to na závadu a je to bežné ;)

mv1
8. apr 2012

aj my začíname dávať príkrmy a tiež nás trápia červené fľaky na tváričke :( ale úplne po všetkom /zelenina, ovocie, kuk.chrumky/ možno citlivá pokožky, alebo neviem...

tosomja
8. apr 2012

Moja mala červené fľaky okolo úst, keď jedla dlhé piškóty - prestala som jej dávať a je pokoj.
Skús inú kašu, napr. nemliečnu s UM.

kataatak
10. apr 2012

To vyzera na alergiu. Chcelo by to poradit sa s lekarom.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli