Červené fľaky po celom tele u 16 mesačnje dcérky

nomci
23. nov 2015

Dobry den, uz par dni sa moja mala vzdy vyhadze a potom to zmizne. Najprv to boli obrovske cervene flaky cez brusko, rucky, nohy a vyzeralo to akoby sa poprhlila zihlavou. Najprv sme si mysleli, ze ovcie kniahne alebo alergia, ale hned na dalsi den to zmizlo. Potom som si myslela, ze velke mnozstvo zazvoru co som si caje robila,kedze som chora, ale ani to. A teraz sa jej cela tvaricka vyhadze a ma ju hrozne cervenu ako spalenu. A ja neviem z coho. Doktorka to zvalila na virozu, ale nikdy sa jej to nestalo. Viete mi poradit? Vyzera to dost zle ☹(

beatrice1607
23. nov 2015

@nomci Ja neviem, ale kedysi toto mavala moja mama a bola to taka sezonna alergia..

katrin21
23. nov 2015

to je piata, alebo siesta choroba podla mna.. kedze bola aj chora, vysyp byva prave na konci, ked uz choroba odznieva.

something
23. nov 2015

Podla mna je to atopicka dermatitida. Najlepsie navstivit koziara. Ja to mam tiez, hlavne ked som nerovzna. bohuzial vela sa s tym robit neda. Treba sa s tym naucit zit.

bibistec
23. nov 2015

ak by to bol atopicky ekzem tak by to snad lekarka spoznala, tak isto ako piatu a siestu chorobu, moze to byt ta sezonna alergia. ak by nahodou ozaj ten atopicky ekzem chodte ku koznej a na gastro a dietovat inac sa toho nezbavite a aj crevo poskodite. u nas mala dcerka mokvajuce rany a na diete nic totalne nic

daren1
23. nov 2015

Aj nasa mala to mala,ale skor len taku žihlavku, trvalo to viac ako týžden. Doktorka potvrdila alergiu na potravinu, že treba sledovat. Ale raz sa vyhádzala po mlieku, raz po chlebíku....Potomma napadlo že celý týžden som do nej tlacila bananz lebo hnackovala a že ci este stale nema niekde v telíčku niečo.Davala som fenystil 3X denne akože preventívne a odznelo to, Nesvrbelo ju too nastastie.

elis1985
24. nov 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

Vyzera to na bezne fliaciky u deticiek co prichadzaju a odchadzaju, ak to nie je vyraznejsie, viac alebo dlhsie, tak to nic nemusi byt