Červené fliačky a šupinky na pipíkovi u 15 mesačného

sona76
12. nov 2011

ahojte, maly ma 15 mes. a tyzden pozorujeme zacervenane vajka a pred 2-3 dnami pribudli aj cervene fliacky a supinky na pipikovi
Plienky sme nemenili, az teraz, ked sa to vyskytlo. Ani prasok a avivaz som nemenila. Ziadna alergia (zatial, tak neviem, ci toto moze byt prejav alergie).
Par dni som mu to natierala propolisovou mastou, par dni koncentratom aloe vera, vcera vecer sme nedali nic, mali sme rano pocit, ze je to lepsie, ale uz pri druhom prebalovani som zistujem, ze sa zrejme nic nezlepsilo. Vikend pred nami, v pondelok nabehnem k lekarke, len som z toho nepokojna, tak ak mate niekto skusenosti s niecim takym, dajte prosim vediet o co moze ist a co s tym. Dakujem pekne!

milankovazuzana
12. nov 2011

@sona76 ahoj, prečo si čakala tak dlho? Iba sa zbytočne nervuješ, k lekárke si mala ísť už dávno.

sona76
autor
14. nov 2011

milankova zuzana, kedy davno? Tyzden je podla Teba pri vyrazkach vela? niekedy staci vylucit nejaku potravinu, prip. zmenit plienky, netreba hned utekat k MUDr. Urcite to nechcem podcenovat, je to v konecnom dosledku moje dieta, takze jeho zdravie mi je prvorade. Poradila som sa v lekarni, kedze bol vikend, canesten som pouzit nechcela, lebo maly nema este 2 roky, ale Rybacia masticka proti zapareninam to vyriesila. Keby mu to teraz (po uplynuti tyzdna) nepreslo, urcite k MUDr. zajdem. Dakujem za pozornost