Červené fliačky na brušku u malej. Čo to môže byť?

28jaja28
17. nov 2010

dnes sa mi mala vyhadzala ma take červene fliačky na brušku,može to byt alergia na niečo?ja ju ešte kojim a nič ine ako zvyčajne som nezjedla,a ani jej som nedala tak neviem čo to može byť,dneska lekari neordinuju a na pohotovost pojdem len ak sa mi to nebude zdat,,chcem len vedieť vaš nazor či sa to stalo aj vam a čo s tym dakujem.

zlatusik28
17. nov 2010

ahoj, a kde sa presne vyhádzala? môj malý to mal také od pampersok, ho trošku "počúchali" . Keby to bolo od jedla, mala by to po celom tele, takže od toho to vôbec nebude. Alebo si nezmenila prášok?

28jaja28
autor
17. nov 2010

@zlatusik28 od plienok to nemože byt lebo to ma na brušku a prsiach,prašok som nemeila použivam stale ten isty,fakt neviem čim to može byt

zlatusik28
17. nov 2010

@28jaja28 choď zajtra k lekárke, nemyslím že to bude niečo vážne, ale dá ti aspoň nejakú mastičku. Telá takých malých detí sú veľmi citlivé, môj starší mal tiež takú pokožku a veľakrát sme ani nevedeli od čoho to je, pomastili a zmizlo to. A teraz už s tým problém nemáme, možno že je starší, odolnejší. Možno to bude aj u Vás takto, niečo jej asi vadilo, alebo ju načuchalo alebo si možno niečo "rozškrabala", skús toho doktora. Držím palce a daj potom vedieť ako ste pochodili, lebo sama som zvedavá 😉

28jaja28
autor
17. nov 2010

@zlatusik28 dam vediet samozrejme že zajtra idem k doktorke s nou,už len pre to aby som vedela čo to je,

strapco13
17. nov 2010

@28jaja28 citam, ze ste mali horucky a potom vyrazky...to je 6. choroba...bezne u deti, okrem liekov na teplotu ktora sa inak velmi tazko zraza/, tak netreba nic...je to virusove ochorenie

28jaja28
autor
18. nov 2010

@strapco13 -už mi to vraveli nejake kočky že to asi bude ta 6choroba,o čom som v živote nepočula,ale už som si to našla a veru to tak vypada,tie horučky fakt nie a nie zrazit,,,no ale už je lepšie ,vysyp trva tak ideme k doktorke poobede a uvidime čo povie ona🙂

traktor
18. nov 2010

@28jaja28 ak je to 6ta choroba, tak teploty tak ako prisli, tak aj odidu..a vysyp tiez zacne ustupovat...na to nie su lieky...len od teploty nieco..a treba vela tekutin ..matko tym tiez presiel

28jaja28
autor
18. nov 2010

@zlatusik28 ,
@traktor -bola to ta 6choroba,lekarka povedla ako prišlo tak aj odide nič na to neni netraba kremovat ani davat tabletky,len od horučky ktoru už chvala bohu nema,,už ani ten vysyp nema taky pomaly sa straca,🙂)dakujem vam za pomoc,lebo ked s niečim takym bežne nedojdem do styku neviem čo robiť🙂)vdaka bohu za MK a mamičky ktore vždy dobre poradia🙂