Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Červené pľuzgiere u 7,5 mesačného dievčatka

1mia11
21. jún 2015

Damy,prosím stretli ste sa.s.tymto na.tvaricke.svojich deti?pridávam fotku

1mia11
autor
21. jún 2015
lilimoni
21. jún 2015

Nebude to alergia? Co papkala? 🙂

1mia11
autor
21. jún 2015

Papa dokola to iste,masko morcacie, kuracie, cuketa, karfiol,brokolica,batat,hruska,banan,jablko,marhula,chrumky.vsetko z tohto jedava uz 77 den.okrem mrkvy a hrasku ktore sme.úplne vylucili vsetky.horeuvedené potraviny boli úplne bez zmienok alergie atd jaj a este papa posledne týždne ryzu,cestoviny ale tie jedla len dvakrat a zapiekli ju tak som ich nedavala uZz.toto ma od nedele minuleho tyzdna

1mia11
autor
21. jún 2015

Jedla uz aj spenat,rozok,tekvicu, iné som neskusala ale ako pisem hore jedine mrkva.a hrasok nepasovali a.cestoviny zapiekli.
Nechapem lebo za posledny týždeň som jej robila.len kombimacie: masko,karfiol,cuketa, brokolica pripadne ryza nic.ine

katarinamarkova
21. jún 2015

@1mia11 pises ze strava v podstate rovnaka stale a vyhadzala sa teraz.....kojis? alebo je na umelom mliecku? ak kojis, treba velmi prihliadat aj na tvoju stravu....
ono to na 99.9% vyzera na obycajny atopicky exem
treba upravit stravu, vyhybat sa chemikaliam
pozor na jablcka - kupujete? je strasne vela preslachtenych odrod....plus casto je ovocie postriekane blbostami a velmi to atopicky exem zhorsuje

lilimoni
21. jún 2015

Iny prasok, mydlo alebo mozno aj vlhcene vreckovky. Nevalala sa vonku niekde?

1mia11
autor
22. jún 2015

Je na bebe skoro od zaciatku ale možno ozaj jablcksmi,dost.ich pojedla v poslednom case
A prasok veru tiež namiesto lovely.mám teraz bupi
Vonku sa nevalala ale.boli.sme twraz na návštevách zeby preto

1mia11
autor
22. jún 2015

Ani kozna nepovedala nic.dala dva kremy, a ze dovi.

1mia11
autor
30. jún 2015

Pomohla.kozna

Tu začni písať odpoveď...

Odošli