Červené ucho u syna

9. apr 2021

Ahojte baby. Prosim o radu. Syn (5 r.) mava sem tam jedno ucho (vzdy prave) cervene a na dotyk horuce. Neboli ho ani nic ine ani si ho nebuchol a podobne. Neviete z coho to moze byt? Dakujem

viera
9. apr 2021

.

lindusss2016
9. apr 2021

Ma to aj opuchnute? Nemal v lete kliesta? Takto sa zvykne prejavit aj borelioza 🤷‍♀️

autor
9. apr 2021

@lindusss2016 nema ho opuchnute a klieste este nikdy nemal.

mrkvicka060
9. apr 2021

Moj to mava tiez! A tiez prave ucho. Ale mne sa zda, ze to je kusanec od komara. Lebo v zime to nikdy nemal len od jari do jesene. A jeho to potom zacalo aj svrbiet.

autor
9. apr 2021

@mrkvicka060 praveze komara som este nevidela tu. Ale mne ide hlavne o to ze par dni dozadu to mal znicoho nic a preslo to. A dneska tiez zrazu sa mu to objavilo a do nejakej hodinky max dvoch to bolo zase prec.

mrkvicka060
9. apr 2021

Aha tak to neviem pomoct, moj to ma bezne tri-styri dni. A nemoze byt ze sa len niekde udrie, obsuchne, alebo ma na trickach velmi tesne goliere a ked sa oblieka/vyzlieka tak ho to odrie... len uvazujem...

autor
9. apr 2021

@mrkvicka060 to obliekanie urcite nie, dnes bol obleceny a zacalo mu to az navecer. O tom udreti neviem, ked sa ho opytam ci ho to boli povie ze nie, ale ze na dotyk pali (co citim aj ja). Ja som este aj rozmyslala ci to nemoze mal z tojo ze ked je mu horko tak mu to ucho urobi toto. Naozaj netusim. 20teho mame ist k Dr. uvidim ako to bude dovtedy a opytam sa jej.

mrkvicka060
9. apr 2021

Drzim palce, daj potom prosim vediet, co ti na to povedala, celkom ma to zaujima, co je to

autor
9. apr 2021

@mrkvicka060 to aj mna 🤣 budem to priebezne sledovat a dufam ze nezabudnem sa na to opytat.

mariet24
10. apr 2021

Môj to máva tiež, už vyše roka, boli sme aj na usnom a všetko v poriadku, nepovedali z čoho, ani prečo. Neviem či to môže súvisieť ale od narodenia sa mu to uško viac špini... Sledujeme ďalej...

lindusss2016
10. apr 2021

Ja by som aj tak dala spravit test na boreliozu, kliesta ste si ani vsimnut nemuseli, mozu byt fakt malilinky

sovva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz