Chodíte von s deťmi, keď len soplia?

2. dec 2023

Syn má rok a pol, tri dni sople ale horúčku nema. Mám dilemu či ho aj chvíľu zobrať na čerstvý vzduch lebo doma munuz je dlho alebo počkať kým nebude úplne fit

pe_mi
2. dec 2023

Ahoj,ja chodím.vlhky vzduch mu len urobí dobre.najmä ak je vykurovacie obdobie.sliznice sú ešte viac vysušené

savasava
2. dec 2023

My keď sme šli, dlho sa potom liečila z toho a to spávala stále vonku aj v zime do 1.5 roka. Keď sme to doma vydržali, sopliky zachvilu prešli a už nás vnútri nič neudržalo. Skoré uzdravenie prajem

zuzubb007
2. dec 2023

Ja nechodim, vzdy to malo opacny efekt, z nejakeho dovodu dieta sopli virus a tak

viestta
2. dec 2023

Nasmu studeny vzduch robi na sople dobre, sice po prichode sa mu spusti ropovod (to aj mna) ale vo vseobecnosti sedenie doma nadchu nikdy neurychlilo

13uzivatelka11
2. dec 2023

Ak sa cíti dobre tak áno, idem minimálne na dvor alebo na prechádzku a snažím sa vyhýbať iným deťom.

diewcatqoo
2. dec 2023

No.. ked zacalo dieta chodit do skolky, tak malo sople nonstop od oktobra do marca.Takze to by sme ani paty z domu nevytiahli.

svetlonos
2. dec 2023

@diewcatqoo
tak presne 🙂

zorkahorka
2. dec 2023

Chodim von. Ved som doma, tak je jedno, ci sopli 5 alebo 8 dni.
Ty tiez s nadchou nesedis doma

thoughtfulweirdo
2. dec 2023

Jasné. Inak by bol syn od narodenia trištvrte života vnútri, keďže mu staršia nosí sople zo škôlky 😄

biglovemom
2. dec 2023

Ci kasel ci sopel, kym nie su ko ide sa von. 👍Teraz oba potomky inkl ja soplia ,boli sme sa vsetci kupat 😁 a na 99% sme boli vo vonkajsom pri 0st .

titla
2. dec 2023

Ano, ked nema teplotu a vonku nie je zle pocasie (silny vietor, lejak a pod., zima nevadi), tak s nim chodim von. Aspon na taku kratsiu prechadzku, nic fyzicky narocne. Dokonca nasa pediatricka pohyb vonku odporuca aj pocas choroby - samozrejme v zavisloti od zdravotneho stavu.