Máme ísť von, keď všetci soplíme?

10. apr 2022

Ahoj, ist či neísť von s deťmi v takomto i keď krásnom ale chladnom počasí,ked i občas fuka( 6m a 3r )!ked obaja soplia a a uz aj ja? A mna uz boli aj hrdlo a hlava. .. čítala som.ze práveže by mali byt na čerstvom vzduchu, co myslíte? Mna uz škriabe aj v hrdle, koronu sme prekonali koncom roka. Viete ako to je byt zavretá doma s deťmi,..

zmrzlinka2021
10. apr 2022

Nech ich vezme manžel a ty sa liec

autor
10. apr 2022

@zmrzlinka2021 no, práveže on trvá na tom ze mame byť všetci doma. .. ja nad tým vaham, lenže sama sa citim pod psa

autor
10. apr 2022

@zmrzlinka2021 decka.su aktívne aj ked im sople tečú az po brade. No vonku je ozaj pekne.

zmrzlinka2021
10. apr 2022

Tak to teda nechoďte, ak sú zaškolenie na titulku a ty si ko

patka06
10. apr 2022

Ak nemajú teplotu a ani ty, išla by som. pre istotu niekde !ďalej! od ľudí. Čerstvý vzduch prospeje deťom aj tebe.

kkovacovak
10. apr 2022

Prečo by ste prosím ťa nemohli? Už týždeň máme doma všetci sopel a chodíme normálne von aj s menším bábätkom. Na sopel sa neumiera.

autor
10. apr 2022

@kkovacovak tak včera sme boli aj predvčerom ale veľmi fukal studený vietor, dnes sa cítime horsie,no doma ma porazí,ja by som.radsej šla von

autor
10. apr 2022

@kkovacovak to vysvetlit tak mojmu mužovi 😀

autor
10. apr 2022

@zmrzlinka2021 úplne najradšej by som bola ,ak by ich vzal ale to môžem len snívať 😀

didi2102
10. apr 2022

Moji boli 2tyzdne chorí a teda dosť,vonku som nebola len keď mali horúčky , inak sme boli každý deň na prechadzke,má husté hlieny napr sa odporúča ísť von lepšie sa deťoch dycha

ailiba
10. apr 2022

Ja by som zostala doma. Vietor je hnustny. Este budes rozprávať, kricat na maleho, nadychas sa chladu... To fakt nepotrebujes. Dieta neudrzis... Bude behat, kašľať.

autor
10. apr 2022

@didi2102 nasi maju riedke práveže a uz sa velmi ochladilo a ide pršať zrazu,takže ostávame doma. Počasie vyriešilo dilemu

adriannasvk
10. apr 2022

Mozte mat koronu kludne znova , ale ak nemate teplotu sla by som na slniecko niekde mimo ludi.

20erika07
10. apr 2022

Mam taku kamosku co chodi s detmi von aj ked su taketo soplave aj ked je jej na nic, pomohlo im to vzdy len na ten cas co boli von, zvyknu ochoriet este viac . Ja by som nesla, prechladnute deti maju byt v teple a fuka este dost studeny vietor , ale tak isto nie su prvykrat soplavi a poznas priebeh ,vies co im urobit dobre a co zle si myslis 🙂

autor
10. apr 2022

@20erika07 ved toto, mne tiež pride horšie ak som vonku v zime a som prechladnuta. Takže je to otázne, ako u koho asi. Budeme doma,ak by bolo teplo a slnko tak neváham no zarazilo ma ze som čítala ze treba von, preto sa pýtam

ailiba
10. apr 2022

Tak podla mna je ine, ked sa citis zle a ides sa pekne sama trosku pomaly prejst, ako ist s dvoma malymi deťmi.

20erika07
10. apr 2022

Skore uzdravenie zelam, nech cim skor blaznite von 🍀😊

makova333
10. apr 2022

Autorka: Ked soplim, boli ma hlava a hrdlo a aj dieta ma sople tak sme doma. No mna keby niekto tahal (aj ako dieta) po vonku so soplami, tak by som teda trikrat stastna nebola. Proste ak sa necitime dobre, sme doma.

0silvia0
10. apr 2022

mozete mat aj koronu, v prvom rade by som si urobila test

autor
10. apr 2022

@0silvia0 koncom roka sme prekonali , žeby zas?

hennyinnsbruck
10. apr 2022

Ako ja so soplom doma na pn nie som😅 ani mala zato neni doma zo skolky nevidim dovod neist von ked teplota neni 😁

autor
10. apr 2022

@hennyinnsbruck mna škriabe v hrdle a aj boli hlava.. sopel ako taký neberiem vážne. No aj starší občas uz zakasle.. snad sa to nezhorší, u nás prší každú chvíľu a jw veľmi chladno,takže sme doma

janage
10. apr 2022

V mojom okolí veru hlavne neockovani už idú druhé kolo. Však urobte si testy a budeš vedieť.

0silvia0
10. apr 2022

Jasne, ved uz je april a mne sa korona presne takto prejavovala, v piatok mi skoncila pn.

thereisabear
10. apr 2022

V pohode to môže byť covid, od začiatku roka niektorí majú aj druhý alebo tretí krát.
A nešla by som von, keď sa cítim zle. Ani soplavé dieťa neberiem v takom počasí von, jedine na konci choroby ak nefúka.

hennyinnsbruck
10. apr 2022

Tak ci ty ides von je len na tebe ,ako sa citis…
Moja teraz furt par x kasel a chrci par dni dobre zase a dokola🤣🤣 ale to pocasie je vselijake neni ani chora ano zdrava ani chora fungujeme normalne.

babalenka
10. apr 2022

Ja som prvé dva tri dni s deťmi nikdy nechodila vonka aj keď teplotu nemalh iba sople.Uz keď sa cítili kus lepšie tak sme sa slu prejsť.Ked som bola chorá ja a deti zdravé tak von sme chodili aj keď mne bolo na figu.Vela krát s ATB som bola len nech sa prevetraju.

nevenka
10. apr 2022

@adriannasvk presne. No my mame koronu uz 2.tyzden, muz ma este pozitivnejsi test ako pred tyzdnom, strieda sa nam obdobie ze je lepsie, inokedy horsie, dnes nevladze stat na nohach. Ked je zle mne, ani ma nehne sa trepat a este s usoplenym dietatom. Dychci mi ustami a potom este kasel do toho. Ja s tym nemam dobre skusenosti, ze za kazdu cenu. Takze tak, no. Clovek podla toho, ako sa citi a pripadne zhorsenie stavu deti alebo svojho, si nebude vycitat. Musi to sam clovek zhodnotit, no...

nevenka
10. apr 2022

@0silvia0 h mna tiez, unava, skriabanie v hrdle, pripchaty nos a bolest hlavy. Neskor sa pridala bolest kolien a nasledne vecer uz zimnica, horucka a bolesti kosti a koze. Fakt som sla z koze vyskocit, fuj.

zorkahorka
14. apr 2022

Ak je velmi chladno a fuka, tak na kratku prechadzky, ziadne nahanacky. Ak je pekne, preco nie. Sopel nie je choroba