Choroba ruka, noha, ústa

svuniecko
19. aug 2015

Ahojte. Prosim vas o radu. Moj maly ma chorobu co sa nazyva ruka,noha, usta. Mame to od pondelka. Ale maly ma vyrazky aj v ustach a asi tam je to najhorsie vobec ich nechce otvorit a hrozne s nim bojujeme ked mu striekame sprej. Najhorsie je to ze vobec nechce nic jest. Vcera kus pojedol ale dnes nic. Nevieme si dat s tym rady ako ho mame prinutit jest aspon nieco. Dakujem vam za rady

pribinak
19. aug 2015

Nemusí jesť, ved ho bolia ústa, hlavne, ze pije, aby bol hydrazovany a nešla mu hore teplota
Daj mu co ma rad, ak spapa 2 hryzy banánu a lyžičku jogurtu, tak super

U nás to malo minuly škôl.rok pól triedy

1975renca
19. aug 2015

odporúčam kašovitú stravu a ak ani to sa nepodarí tak aspon sladké nápoje aby nebol hypoglykemický a mal akú takú energiu,ak nepapá dva tri dni nezomrie od hladu...dôležité sú tekutiny...komu by aj chutilo ked je celá pusa vyhádzaná a bolestivá...držím palce

svuniecko
autor
19. aug 2015

No pije. Harmancekovy caj a aj cukor mu davam do neho. Mixujeme ale nic s toho. Proti bolesti mu davame panadol cipky tak vtedy kus ozije a zjedol dnes za hrst chrumiek

1975renca
19. aug 2015

Harmancekovy caj vysusuje sliznice,ten by som nevolila skor len na vyplach ustnej dutiny,najlepsia je voda alebo caje podla toho na co je maly zvyknuty,a nech papa co mu prave chuti...aspon nieco a fajn su aj ovocne stavy,urcite najdete nieco co mu pasuje...drzte sa

svuniecko
autor
20. aug 2015

Dnes je uz konecne lepsie. Uz papal nieco. Dakujeme pekne za rady

1975renca
21. aug 2015

To som rada 🙂nech sa vam dari...

svuniecko
autor
22. aug 2015

Tak som tu zasa a pytam si radu. Maly zacal hnackovat aj zvraciat :( vsetko co zje vyhnackuje a ked zje trosku viac tak to vyzvracia. Ja uz neviem co mame robit? Som zufala. Stale vymysla co zje ale varim mu dietne , pit pije. Dufam ze ta choroba sa mu nepresunula do criev...

majulino
22. aug 2015

kup sprej urgo je super rychli a ucinny

svuniecko
autor
22. aug 2015

Skusili sme cierne uhlie lebo na koniec uz som volala doktorke. Ale diki keby nepomohlo tak skusim