Chystá sa niekto na operáciu nožičiek?

siskaadrianko
22. máj 2013

Dobry den.Hladam niekoho kto podstupil podobnu az istu operaciu,.Nas problem je taky ,ze nam zistili 3 stupen vaglozity v clenku.Doporucili nam operaciu sposobom korekcie a ja ako mama mam byt darca stepu z panvy.Operovat sa ma moj 6 rocny syn.Tento rok by sa mala operovat jedna nozicka a druhy rok druha a ten isty postup.Bola by som velmi vdacna keby ste mi napisali svoje skusenosti a poradili.Operaciu sme mali podstupit 20.5 ale zatial nam neurologicka neodporucila operaciu ale doporucila nam rehab.cvicenia a pobyt v Dunajskej Luznej.Syn ma ale vrodenu deformaciu noh a ja si myslim ze cvicenie mu sic neuskodi ale jeho problem to nevyriesi.ma aj laxacitu vaziva a je hypotonny.a este aj hypermobilny.Dakujem

katy1979
22. máj 2013

Ahoj my sme sa k operacii sice este neprepracovali ale tiez mame 3 stupen k tomu hypermobilitu. Ale operaciu este nikto nenavrhol. Ak by mu to malo pomoct isla by som do toho.

siskaadrianko
autor
30. máj 2013

ahoj katy ty mas cislo 1979 to je tvoj rok narodenia?ak sa smiem opytat? ja som tiez 1979.no a co sa tyka tej operacie sme sa rozhodli ze ju odlozime a skusime cvicit rehabilitovat a taketo pobyty ako je Dunajska Luzna.Ani tu nam operaciu p.primarka neodporucila.ze mame skusit toto a potom sa uvidi.zatial nam to odporucil iba ten primar co nas chcela operovat.