Cibula pri kašli

25. okt 2021

Dobry vecer dcerka stale kasle sirup som dala ale stale vykasliava.. myslite ze pomoze ked dam nakrajanu cibulu na tanierik a pri posteel? Dakujem

lenik223
25. okt 2021

Ja vždy pripravujem domáci recept na kašeľ, cibuľa s medom...to sme jedli ako deti a teraz dávam aj svojim deťom 😊 nakrájam jednu cibuľu, dam 2-3 lyžičky medu a cca po hodinke dávam dietatu tu "šťavu".... stačí tak dve lyžičky každé 3 hodinky ... Je to sladké, takže to chutí každému...

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. okt 2021

Ja myslim cibulu v tanieriku pri postel zevraj sa lepsie dycha... ale dakujem vyskusam aj toto ale uz len zajtra dcerka spi.. len kasle stale

lindusss2016
25. okt 2021

Ano, nam vacsinou toto uplne staci ako jediny "liek". Ak by nahodou nepomohlo, tak s tym nemas co stratit, lebo urcite neublizi

lenik223
25. okt 2021

@lubka261 nám to vždy pomohlo, to aj keď som bola s malým pri doktorke a predpísala mu stoptusin sirup tak to vôbec synovi nechutilo....a potom som mu urobila túto cibuľu s medom a prešlo mu to

adamadent
25. okt 2021

U nás pomáha rozkrojeni cibuľa na nočné dýchanie...

lucyl13
25. okt 2021

Aj my sme veru vždy na cibuli s medom a Zrovna dnes som to nasadila dcérke .., ja tiež neviem, ci to pomáha, ci pomôže sirup, čo berie, ale Dr mi tiež vravela, že cibuľa s medom je super vec a mam to dávať, malej to chuti, tak to dávam …

autor
25. okt 2021

@adamadent nakrajala som cervenu cibulu tak som zvedava 🙈 dufam ze to zaberie ..

vanda323
25. okt 2021

Mne pomáha cibuľový čajík s medom a citrónom skúste

autor
25. okt 2021

@vanda323 dakujem pekne len toto ma byt pre 3 rocnu 🙂

vanda323
25. okt 2021

No poviem ti že ja do úst hocičo nedam 😄 Myslím že dobre.ochuteny s medom a citrónom by zvladla

adkajanova
25. okt 2021

Odporúčam mne to pomohlo...
Kašlala som jak turek.........
A keď lieky nemôžem tak manžel
Nastruhal cibulu dal ju odstáť na 2 hodiny aby bola stáva a dal mi aby som sa napila a hrdlo mi uľavilo hneď na druhý deň ✔️

vanda323
25. okt 2021

@adkajanova Ta cibuľa je aký zazrak 👍

magdalenal
26. okt 2021

Ked ma dcera sople huste, vzdy ma na noc nakrajanu cibulu v izbe a mokry uterak.... cez den varim cibulovy caj s medom a rozmarinom/majorankou. U nas zabera do 2-3dni. Drzte sa

bellovag
26. okt 2021

Ja tú pokrájanú cibuľku k posteli deťom vždy dávam, keď sú choré....len nestačí jednu noc...a rátaj s tým, že ráno nejdeš izbu z tej cibule vyvetrať 🙂 Ale zaberá to ...Na kašeľ sa mi osvedčil med to toho vymiešam kurkumu, cejlónsku nie čínsku škoricu a sušený zázvor a chlapci to jedia po lyžičke 3x do dňa...

alenamihal
26. okt 2021

uprimne ?? nam to velmi pomaha 🙂) 3-4 noci nakrajam a dam co najblizsie k hlave ...klop klop 8rokov a super .

nika_m
26. okt 2021

Ja som tak uz 2x synovi dala, ked kaslal a naozaj pomohlo...sice rano ked otvorim dvere tak ma ovali cibulovy smrad ale to sa hned vyvetra 😂 vobec by som nepovedala, ze obycajna cibula pomoze