Čierne akoby nitky v stolici 4,5 mesačnej. Čo to je?

matilda99
10. mar 2012

ahojte ,
mam taku otazocku ...neviem si dat rady co to moze byt malicka mala dnes stolicu farba aj hustota normalna ale v celej plienke male cierne takeeee akoby na kusocky postrihana cierna nitka alebo co ...neviem to vyjadrit....ale bolo tam toho veeela ma 4 a pol mesiaca a je kojena vcera mala len troska cajika....a skusam jej dat raz za den sunar...prosim stretli ster sa uz ss niecim takym ??? dakujem pekne

boise
10. mar 2012

banan naaahodou neochutnala? viem ze je skoro ked ma len 4 mesiace, ale pre istotu sa pytam, lebo presne tak vypada v plienke banan 😅

sjuzocka
10. mar 2012

to znie ako banan 🙂

angellinka
10. mar 2012

banan? 😉

doluma
10. mar 2012

aj ja sa pridavam k tomu bananu....presne akoby si uviedla jeho popis v plienke 🙂

moniciak
10. mar 2012

Červy sú čierne ja som to tiež hovorila lekárke banán, brokolica,... Iná strava 🙂

slniecko77
10. mar 2012

maly mal cierne akoby zrniecka v stolici, tiez bol len dojceny...presne si uz nepamatam kolko mal mesiacov, ale Health Visitor (kedze nezijeme na SVK) nam povedala, ze je to tuk a nemame si robit starosti 😉 vraj je to normalne u dojcenych deticiek
..a skutocne mu nic nebolo a pekne priberal 😉

sssimi
10. mar 2012

A nie je soplavá? Mohli byť to byť aj hlieny, len tá čierna farba mi nesedí.

bamb27
10. mar 2012

moze to byt aj sunar,,, nechcem strasit, ale cosi akoby tmavohnedy hlien v stolici, dlhodobo riedkej aj ked nebol banan tak tam take cosi bolo,,, a u nas problem s mlieckom, nie som si este ista ci bkm alebo laktoza, stale zistujem, ale odkedy sme vyradili sunar a mliecne vyrobky celkovo tak je stolica normalna ..skus na par dni vylucit ten sunarik z jedalnicka ak sa da..ci to naaahodou neprejde

mariolka
11. mar 2012

moje deti to maju z bananu 😉

minnie55
11. mar 2012

Aj mňa hneď napadlo, či nepapala banán. Ak áno, je to od toho.

radka24
11. mar 2012

Ja som sa toho tiez raz velmi zlakla, ale potom som prisla nato, ze to je banan. 🙂

anulka19m
30. aug 2015

Sice stara diskusia ale dnes som objavila tiez cierne akoby nitky v plienke.. Vcera mala banan tak dufam ze to je z toho.. Dakujem za MK 😁