Dobry den.Dieta 2r ma vnutri nosa cierny soplik , ziadne znamky choroby , nic , znsci to nieco ? Dakujem
@mama4444 nemáte suchý vzduch?
@mama4444 nemáš zapálenú sviečku v byte?
@kikiballa mam a dost casto ale toto ma len dva dni. Inak nikdy nemal
Nezapacha to?
@mama4444 ak nie je zo sójového vosku, môžu to byť usadené sadze. Skús ju chvíľku nezapaľovať a uvidíš či sa to vráti.
@mama4444 nemáte suchý vzduch?