• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čierny ušný maz. Čo to môže byť?

Ahojte. Poprosim Vas o radu, malemu som cistila usko a zasla som mu troska hlbsie, lebo sa mi mykol, vcera ked som mu cistila usko tak ten maz bol taky cierny a dnes tiez, nevypada to ale ako krv neviete co to moze byt?
15. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemože to byt len zrazená krv?
15. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uska by sa nemali takto cistit, len zvonku mazik, co vyteka. Ja robim tak ze servitka na prst a vytrem usko len prstom, teda nie hlboko.
15. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciarisko, zober tu tycinku aj maleho, nech to kukne mudr na usnom alebo vasa pediatricka :confused:
15. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no boli sme dnes u usnej, ze ma trosku poskodeny zvukovod,predsa to bola len zaschnuta krv, ale ze sa nemam obavat, dala nam kvapky tak uvidime. dakujem vam za rady:slight_smile:
16. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky, ved usi sa vobec nemaju cistit detom tycinkami,ak tak takymi s takym hrubsym vatovym kruzkom na konci aby sa nedala vopchat dalej,,,ani dospeli ziadne vatove tenke tycinky, malickom.....to vravel expertORL lekar, tycinkami si maz len zatlacame viac dnu
21. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čistim,stale denne ,inač si tam maly šprta prstami,asi ho to svrbi. inač,aj ja si čistim niekolko X denne,proste musim,je mi nepríjemne tam niečo mať-bez vyčistených uši ani nejdem vonku :slight_smile:
21. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moja Táňka tam toho má toľko, že aj na chleba by sa dalo natrieť :grinning: takže čistiť musím aj tyčinkou, ináč si to neviem predstaviť.
22. júl 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak
22. júl 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čistim asi 2x do tyždna, ale to už musim, lebo to tam ma dcerka vždy na 4 paličky z každeho ucha.ma to od mala,a na odporučanie lekara jej to nerobim častejšie,a to čo jej vyteka, ma farbu ako čokolada.druha dcerka to nema a ani nikto z rodiny,už sme s tym boli velakrat na ORL, nič jej neni,proste je taky typ.niekedy jej kvapnem olivovy olej a musi ležať ne boku asi 10 min, potom sa da na druhy bok, a vyteka jej to,potom len dočistim,toto mi tiež poradila lekarka.
22. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno maju tie uška take špinave deti/ludia,čo sa vela potia? alebo že neznašaju teplo..
23. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok