Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čipky Polyoxidonium pre 15 mesačné dieťa

7macka7
15. jan 2015

Dobry vecer. Ma prosim niekto skusenosti s cipkami Polyoxidonium? Dostali sme ich od imunoalergologicky....kvoli znizenej imunite.....Su vhodne pre tak male deti - 15 mesiacov ....za kazdu skusenost vrelo dakujem.

oliverko5
16. jan 2015

ahoj..podla mna tak male dieta si imunitu len buduje...ja osobne by som nedavala skor by som siahla po niecom prirodnom na trhu je toho uz strasne vela...a este k tym cipkom ja som brala injekcie tieto iste pol roka a nejak moc nezabrali a je tam plno nezaiducich ucinkou..

7macka7
autor
18. jan 2015

@oliverko5 Mozem sa opytat ake vedlajsie ucinky ma????
Dakujem.

oliverko5
18. jan 2015

no mala som bolesti zaludka ,zavrate nervozita ale ja som brala injekcie nie cipky...injekcie su silnejsie si myslim...

adkala
20. jan 2015

@oliverko5 Chcela by som sa na niečo opýtať cez IP.

oliverko5
20. jan 2015

@adkala napis kludne...

kaciatkom
4. apr 2018

Dobrý deň. Aké máte prosím skúsenosti s tými čipkami? Aj môj syn ich dostal. Dakujem

eleonora1
24. apr 2018

Dobry deň, rada by som sa opýtala, či je znova registrovaný liek pre deti. Ja ako dospela som ho používala v zime. Imunoalergologicka nám hovorila,že pre deti na Slovensku nie je. Tak ako teda? Ďakujem za každú infosku

kaciatkom
24. apr 2018

@eleonora1 môjmu synovi ho dali skrz nefunkčnú bunkovú imunitu. Dali to vo forme cipkov. Ma 27 mesiacov.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli