Citrovital do nosa

teada
8. nov 2016

ahojte maminy....pouziva niekto z vas citrovital??mala by som zopar otazok..dcerke 4 rocnej aj 5 r.synovi zistili pneumokoka v nose a chceli im dat atb, lebo priserne kaslali vyse mesiaca nemenitelnym kaslom..zacala som davat kapucinku a oreganovy olej a kasel akotak ustupil, len dcerka neustale kycha, rano vstava s upchatym nosom, jednoducho stale nema nostek v poriadku..citala som, ze citrovital je celkom dobry a ze sa moze kvapkat zriedeny do nosteka..len neviem v akom pomere to mam riedit, aby to bolo ucinne a zaroven bezpecne..planujem kupit vincentkovy sprej do nosa a do toho nakvapkat citrovital, neviete kolko kvapiek a kolkokrat denne??a ucinkuje vobec citrovital??mam aj 10 mesacnu dcerku, tiez ma zadnu nadchu a kasle vlhky kasel cez den..mozem aj jej zriedenym vytriet nostek, alebo kvapnut??mate niektora skusenosti?a zabera?🙂)a este, ako dlho to mozem davat, tyzden?mesiac?citricidal nemam, takze len s citrovitalom..dakujem pekne za vase rady

teada
autor
8. nov 2016

nikto?

teada
autor
8. nov 2016

stale nic?

bamb27
8. nov 2016

@teada ja som to vyskusala 🙂 ..ale pomer namojveru neviem, zmiesala som to len v malinkom mnozstve v striekacke asi 10ml a dala par kvapiek, do vincentky ..kazdopadne maly to tam citil a odmietal 🙂 ..tak som davala 2 x denne 10 kv do cajika tyzden, pomohlo 🙂 ...alebo to proste preslo

teada
autor
10. nov 2016

@bamb27 no tak som zvedava ci aj mojej zaberie..ja dala do vincentkovej flasky 25 ml 3 kvapky.neviem, ci to aj malo nie je, alebo vela, ,,,a tvoj maly mal nadchu ci mal aj nejaky bacil v nosteku?

bamb27
10. nov 2016

@teada juj,, nepamatam si uz,,, len raz sme to skusali,, ale tusim mal trochen farebny sopel vtedy ..ale vravim, nechcel mi to,, ze smrdi,, vsak skus na sebe ci nestipe

teada
autor
10. nov 2016

@bamb27 uz jej to davam treti den, ale este skusim..malej 10 mesacnej to myslis ze mozem?myslim len tak vytriet nostek., lebo uz som to vlastne aj skusala, som dala kvapku do kokosoveho oleja a vytieram dole nostek, lebo mi pokasliava a starsi surodenci maju pneumokoka, tak sa bojim aby to aj ona nechytila

bamb27
10. nov 2016

@teada podla mna mozes,, ak nepomoze, uskodit nemoze,,

teada
autor
10. nov 2016

@bamb27 este sa chcem opytat, mozno blba otazka, ale mozem do nosa kvapkat kokosovy olej rozpusteny alebo panensky olivovy?este som totiz nikdy do nosa nedavala olej a tu obcas citam, ze to robi dobre a kokosovy posobi aj antibakterialne, ze to pomaha, a skusam deckam vselico mozne prirodne az od atb usetrim, len na toto nemam istotu a ci aj pre dieta je to vhodne..🙂

bamb27
10. nov 2016

@teada mozes,, ale ona aj samotna vincentka robi v nose celkom kvalitnu pracu,, mozno by som ostala len pri nej

teada
autor
10. nov 2016

@bamb27 mas pravdu,ostanem zatial pri tej vincentke s citrovitalom..dakujem🙂