Čo čaká 15 mesačné dieťatko na imunológii?

pimpulienka
23. sep 2011

Dcerku mam často choručku hlavne teda cez jesenne a zimne obdobie a cez skoru jar.. Typicky ma sopličky, trošku kašlik zväčša bez teploty. Zaberaju jej fenistil kvapky. Doktorka nas chce poslať k imunologičke na vyšetrenie. Neviete náhodou čo nás tam čaka? Ďakujem a krasny dník. Nina

anielik
23. sep 2011

Nic take, aj ja som s mladsim tak skoro zacala...dokonca nemal ani rok... len poviete co vsetko ste mali ake choroby, kde zijete, ci mate zvierata, cii zijete s dedkom, babkou....ci ste si dali robit stery u ORL.., ci nahodou niekto nie je nosic bakterie a tak. Ak vam nezobrala vasa Dr. krv tak mozno este to, ale nemusi..
Ona si to zhodnoti a podla toho vam napise asi nejake imunolieky. V podstate len podebatujete...

dara76
23. sep 2011

u nas pred tym nez nasadila imuno-liecbu sme museli absolvovat krciara (mavali sme caste anginy), robila nam klasicke testy na ruke na alergie, potom nasledoval odber krvi zo zily.

segricka
23. sep 2011

my sme mali stery z nosa y z hrdla od všeobecnej - odtiaľ sme brali výsledky plus odber krvi, bežné kuk do hrdla, stetoskop a rozhovor

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia81
23. sep 2011

No nám tak isto robila aj krvný rozbor aj na alergie. Okrem toho ešte vyšetrenie na ORL - aj to pomohlo, nosnú mandľu má malý už od júna vonku. Nasadila nám hneď imunoliečbu a samozrejme sa zistila alergia na bielkovinu kravského mlieka. A Fenistil nám tiež pomáhal ako vám. A okrem toho môj malý mal tie isté zdravotné príznaky. Želám veľa šťastia a neboj sa toho, nie je to nič hrozné.

janka_pn
23. sep 2011

len pokec, urobi si kompletnu rodinnu anamnezu a je mozne, ze si vas o daky cas zavola na krvne testy... zatial predpise asi dake lieky na imunitu, pripadne odporuci vitaminy... 😉