Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo dať detičkám jesť, keď ich trápi rotavírus?

0604katka
13. júl 2014

ahojte zienky.potrebujem radu.Maam dvoch synov a oboch mi trapi od vcera rotavirus.Dcerka ho uz mala, takze viem aky ma priebeh,len niesom si ista co tomu 1,5 rocnemu mozem dat jest.Takmer stale place,lebo je hladny....(((starsi to lepsie znasa.Dakujem za rady

nefertitka
13. júl 2014

@0604katka macesy, slane tycinky, mrkva, zemiak, ryza, cucoriedky, cierny cajik...

akramgad
13. júl 2014

naša na to ležala a nám poradili mrkvovú šťavu, a holé zemiaky :(

andreah25
13. júl 2014

uvar ryžu - daj mu piť ryžový odvar a prípadne tú uvarenú ryžu max. posypanú klasika horkým kakaom. My sme ho mal teraz vo februári.

pribinak
13. júl 2014

Mali sme v decembri, na infekcnom nam poradili ryzovy odvar, suchu ryzu s postruhanou mrkvou, suche zemiaky a suche biele maso, kuracie a zajacik, babany, casom cervene jablka bez supky, kukuricne chrumky tie solene ale mozu byt aj bez soli, suche pecivo ako suchare, starsie ako dnovy biely chlebik a rohlik, nie cerstve pecivo - naduva, mozu byt aj solene palicky, nie sezamove

Pitie : obycajna voda, horky caj, mozes neskor sladit glukopurom a este nam odporucali pit kuliska, ten velmi nechuti, ale aspon par lyziciek, vsetko to suche jedlo velmi smadi, takze treba doplnat tekutiny, ale pomaly

Piskoty nam neodporucali, az neskor, su sladke

marcelatje
13. júl 2014

😉

0604katka
autor
13. júl 2014

dakujem pekne ...uz som z neho zufala papal by ale vygrca to,pit pije to som vveeli rada....vdaka za rady

Tu začni písať odpoveď...

Odošli