Čo je pre dieťa najlepšie na raňajší kašeľ?

marinacernos
20. okt 2019

Ahojte, co je najlepsie na kasel, ked dieťa kasle len rano, dr na dala uz 2x len pamycin do nosa...(pri tom zidni sopel nema) Prvy krat aj solmucol a teras nic ine... No mala uz 3tyzden kasle ale vzdy len rano ked sa zobudi... Vnoci a cez den nic... Alergia nie je... Skusala som aj stoptusin a hedelix ani to nepomoholo... :(
Najhorsie ze jeden den je to "vlhky" kasel a stoho znovu suchy...

snehulienka8
20. okt 2019

nam lekarka vravela ze to je normalne, ze na pricine su nocne hlieny..

sta0
20. okt 2019

@marinacernos ahoj, zvykne to byť taký ten poinfekčný kašeľ, aj môj syn to mával, tiež mu to prechádzalo z vlhkého do suchého a zase späť. Na takýto dlhšie trvajúci kašeľ je dobrý smrekový sirup od Justu, teraz som ho aj neterke dávala, tiež mala virózu a kašle už druhý týždeň...

martinals
20. okt 2019

Ako bolo písané vyššie aj nám dr povedal, že sú to hlieny nahromadené počas noci a je to normálne.

map0007
20. okt 2019

@marinacernos Moje vak majú takto tak dávam sinupred.A hlavné ráno keď sa zobudia, musia vypiť aspoň pohár vody, mladšia s fľaše.A pomáha.Su to hlieny a vodou ich aj zriedia vykašlú alebo vidu cez stolicu von.

deti95060810
20. okt 2019

syn tak tiež kašľal - pomerne dlho a len ráno....a skončili sme na alergológii...Tam nám pomohli

tiimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marinacernos
autor
22. okt 2019

Dakujem vsetkym... Zacla som ju inhalovat z Ambrobene a zda sa mi uz lepsie... Vcera a dnes uz nekaslala rano... Vonku keď uteká tak trochu pokasle ale aj to si mislim ze je normalne... Ak bude kasel pokracovat skusime ist inému lekarovi... Tato nasa nedava ani pri vaznih chorobach atb lebo vraj sú to male deti a netreba im atb.. -.-

siska53
24. okt 2019

@marinacernos nezvykne vecer papat mliecne? Ak ano, skuste vynechat mleicne vyrobky a mlieko vecer..

marinacernos
autor
24. okt 2019

@siska53 ano este stale pije mliecko večer a obcas aj v noci... No skusime to...