Čo na kašel 4 mesačného dojčaťa?

evicska
11. sep 2012

ahojte,
viete poraduť čo dať 4mesačnému dojčaťu pri kašli, na soplíky som jej kúpila libernar ale na kašel neviem čo.diky

gubcikova
11. sep 2012

mucosolvan ale najlepšie ísť k doktorke

keiko33
11. sep 2012

ja som davala bronchipret a do nosa sinupret, je to na prirodnej baze, takze mozu deti aj od narodenia, odporucila mi to lekarka. Dcera bola len zachripnuta, takze nic silnejsie netrebalo.

zigzag
11. sep 2012

@evicska ja som natierala chrbatik a hrudnik eukaliptovym balzamom, kym nie je teplota, nevydim dovod brat neaku hnusnu chemiu plnu vedlajsich ucinkov 😝 a tolerancne davky vit c,, nasemu takto preslo zatial vsetko.... sopliky sme odsavali 2x za 15 mesiacov, niake mukosolvany a ine hluposti.... ked bude vatsi na odkasliavanie je cibulovy sirup super 😉

lilysk
11. sep 2012

@evicska Ahoj ja som davala len homeopaticky sirup alebo Hedelix -nic ine mi neodporucala lekarka .Vyborne nam zabrali obe ...ten Hedelix je tiez 100% prirodny .

euka210
11. sep 2012

pokial trochu kasle tak nic a ked sa nevie vykaslat tak s takym malym by som sla k lekarke.

ankaevka
11. sep 2012

@evicska mojej na soplíky a na taký mierny kašeľ doporučila doktorka kúpiť sinupret kvapky..

katia7
11. sep 2012

doktora podla mna v tomto veku 😀

kristinka241
12. sep 2012

U mna najlepsie zabera Solmucol sirup, mozu ho deticky od narodenia. Mna osobne nedrazdi tak ako Mucosolvan a cenovo je ovela lacnejsi (nemusime predsa zbytocne platit tie ich reklamy v telke 🙂))