Čo na odstávajúce uši?

babymama23
9. feb 2023

Ahojte, prosím vás máte niekto skusenosti s niečim s čím sa prelepujú babatkám uši? Píšem ako maďar ale snaď ma pochopíte😂 mojmu malinkému strašne odstávajú uši ale že velmi a chcela by som to nejako podchytiť kým sa to ešte dá. Len neviem čo také by fakt mohlo pomocť a mne poradili mať stále na hlavičke čapičku ale to neviem no..

angelous1991
9. feb 2023

Teta lepila dcére … ale aj tak jej jedno uško odstáva … teraz sa to neberie už ako kedysi že sa smiali deti za usi ale stále je tu možnosť plastickej operácie v dospelosti keby niečo

syslik81
9. feb 2023

to nepodchytis ,.. zmier sa s tym a zacni setrit na plastiku ..aleboje moznost ze mu hlava k usiam dorastie

slovenka753
9. feb 2023

Vôbec to nerieš. Myslím ze do 18ky sa dá plastika urobiť aj zadarmo ak máš nejaký posudok ze je tým dieťa poznačené.

eni0307
9. feb 2023

@babymama23 Moja dcérka mala 5 rokov, čiže pred rokom jej spravili otoplastiku. Platili sme veľa. Pekne jej to spravili. Vyzerá úplne iná. 🙂

00bubka00
13. feb 2023

@babymama23 nám robili zadarmo pred 3 rokmi , treba papier od psychológa , že dieťa psychicky trpi , do 6 rokov stačí 1,2 sedenia , po 6 rokoch už treba asi dlhšie liečenie u psychológa aby dal papier a bolo to zadarmo

00bubka00
13. feb 2023

@babymama23 pošli fotku , s ušami sa podľa mna už nič nedá robiť , keď raz chrupavka narastie odstavajuca tak tam už iba ju zrezat aby uši neodstavali