Čo na seboreu na obočí u 2-mesačného ?

kimpossible
13. máj 2020

Ahojte dievcene..mám chlapčeka má 2mesiace na oboci mame takú šupinatu kozicku dr vraví že to je seborea ..poraďte mi čo mu môžem na to dať .? Čo je take najlepšie

juliettka88
13. máj 2020

My sme to mali na hlavicke, zacali sme umyvat aloe mydlom na prirodnej baze - bez parabenov, ph neutralne a vymizlo.

alzbetkacicka
13. máj 2020

@kimpossible aj moj to ma aj na hlavicke aj v oboci,ja som mu to zoskrabala a potom som citala ze to ma kazde druhe babo a ze to treba naolejovat aspon 3 hodiny pred kupanim a potom hrebenom jebne zoskrabat,ide to strasne lahko a babo to ani neciti a potom okupat aby to zislo,musi sa to vzdy ked sa to tam znovu objavi aby sa to nesirilo,bývajú aj take zlte tie lupiny,nas ma len biele zatial,ja som mu to zatial raz zoskrabala a zatial to nema spat a ubehol uz tyzden tak uvidim,ked sa mu to znova ukaze tak znovu naolejujem a zoskrabem o par ho ja som pouzila kokosovy olej a moze sa aj olivovy,ked to ma nejake babo uz velmi po celej hlave tak sa da nieco kupit v lekarni nato ale to uz fakt az ked je strasne lupinave podla mna,prepac za pravopis

szzuzka
14. máj 2020

@kimpossible my pouzivame tento kremik 🙂 mala ma seboroicku dermatitidu 🙂 ale ked tvoje babatko ma len 2 mes. to bude asi mliecna chrasta (seboroea) na hlavicke nema?my sme mali tiez obocie a potom aj na hlavicke. Babe sampon je super ;) keby nieco napis. ;) poradim - mala ma citlivu pokozku az az 🤦🏻‍♀️