Čo pomáha na zápchu u 1 mesačného bábätka?

emmmka
28. jan 2012

ahojte, poprosila by som vas o radu. malinka ma 1 mesiac. kojim ju ale musela som jej uz dat aj nutrilon. mam slabe mlieko. a tak 1-2 krat za den ju aj dokrmim. teraz mi uz 5 den nekakala.. skusala som aj trubicku a nic som zufala. mala tlaci a tlaci ...akurat co si prdne...uz je aj taka nepokojna neviem co robit .... vopred dakujem za rady...

lillona
26. mar 2014

nam pomahali babycalm kvapky, je to cisto na prirodnej baze

leedm
7. máj 2015

luciferkax a po akej dlhej dobe to začalo zaberať? My ho dávame 3 deň s tím, že malinkej dávam aj MM a stále nič.. každý 2 deň jej pomáhame teplomerom vykakať sa

fana38
12. okt 2016

@rolak dobrý deň chcem sa vás spýtať ako často dávala tu vodu s prevarenych vlociek lebo môj maličký ma dva a pol mesiaca a už ma dlhšie problém sa sám vykakat od začiatku sme na umelom mliečku lebo ja som nemala mliečko.Teraz papa hypoalergenny sunar prémiumH1mali sme aj nutrilon ale úplne zle skúsili sme aj francúzske z toho mal hnačky tak sme znova prešli na sunar a máme problém so stolicou sám sa nevykaka musíme mu vždy pomôcť... Viete mi niekto poradiť čo by zabralo aby sám kakal.Ďakujem

fana38
12. okt 2016

@m_ij_ka môj malý mal hrozne bolenie po espumisane tak sme ho vysadili..
Doktorka nám ho kazala dávať týždeň ale to sa nedalo hrozne plakal pri každom prdiku...

hivanik
12. okt 2016

Ja som na sebe vyskusala espumisan lebo syn po jeho pouziti neskutocne plakal. A mala som s tych kvapiek take krce ze som vravela ze chuda dieta.

ivec16
12. okt 2016

neexistuje slabe mliecko, ako si na to prisla? kontaktuj cimskor laktacnu poradkynu, mozno to um vobec nepotrebujete... prikladaj castejsie, kludne aj kazdu hodinu ak tak pyta... a ako tu uz bolo kojene deticky nemusia kakat kazdy den, ak je spokojne babatko tak je to ok. ak babatko pribera, nie je dovod na UM, treba len dat prsnik vzdy ked pyta ;) nech sa vam dari a dropcek prospieva

1988lenka
8. mar 2017

Dobry den rada by som chcela nejake vase rady lebo ja uz neviem co mam robit...maly ma vyse dvoch mesiacov ked sme boli v nemocnici tak som ho kojila a na dokrmovanie nam davali bebu HA, ked sme prisli z nemocnice tak som ho uz malo kojila lebo som prisla o mlieko bohuzial a stale sme mu davali bebu HA lenze doktorka nam povedala,ze je to zbytocne davat ked nieje nikto z rodicou alergicky tak sme presli na obycajnu lenze ta mu velmi nechutila a bolelo ho brusko az tak,ze som mu musela pomahat cez rurku sa vykakat tak potom doktorka povedala,ze mu mam davat espumisan a predpisala nam Nutrilon colics lenze s toho sice kakal uplne vodave a vobec mi po nom nespaval, tak sme presli na Hipp bio probiotika 1 a zacala som mu kremikovat brusko pupikom plus davala som mu kvapky babycalm hned prvy den sa mi pekne vykakal sice take hustejsie ale uplne sam, trvalo to asi tyzden,ze kakal sam a teraz mu musim zase pomahat lebo place a place pokym sa nevykaka kazdy den ale popri tom si pekne prdka tak neviem co mam robit ci mu mam zase vymenit mliecko...dakujem za rady

andrea2722
15. nov 2018

@brulka dobry den....davali ste kazdy den ten vyvar????

brulka
16. nov 2018

@andrea2722 davali sme podla potreby. a velmi to pomahalo. drzim palce 🙂

miska1205
3. aug 2023

@rolak Hej a treba spomenúť že to je zavedenie lepku alergénu. Takže sa to u tak malých detí nesmie…