Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomôže a silný kašeľ?

6kristinka9
7. okt 2012

Pomôžte mi prosím dcérka mi strašne už mesiac kašle samé hlieny ale ona to hlta má rok ešte nevie tak vypluť skúšala som všetko lieky babkyné recepty ako je med cibuľa zazvor a pod..Ja už neviem čo mám robiť .Ďakujem vopred za niejakú nádej a pomoc

oliverko5
7. okt 2012

ahoj..skus natierat hrudnik jazvecou mastou alebo takou mastickou na priedusky da sa to kupi v lekarni..nam ale naviac pomaha pri kasli a hlienoch ta jazvecia..neviem ci ju ale amozu tak male deticky skus sa informovat v lekarni.

bubet
7. okt 2012

nám pomáha pravidelna navsteva solnej jaskyne.

kusni
7. okt 2012

Nam na hlieny dobre zabera sinupret a od kaslu ambrobene .

petraxy6
7. okt 2012

my sme teraz dávali bravčovú masť na hrudník, alebo som robila tymianový sirup - ten tiež pomáha. tu máš recept: http://varecha.pravda.sk/recepty/tymianovy-siru... - tá prvá alternatíva-cukor,voda,tymián

zuzume
7. okt 2012

jazvecia mast alebo tymianovy krem, solmucol je dobry na zahlienenie..

bambina1009
7. okt 2012

prikašli som synovi varila majoránkový čaj, osladíme medom, a kašeľ rýchlejšie ustúpi.

lejlla
7. okt 2012

sirup sinupred alebo sinecod.nam pomohlo..

minnie55
7. okt 2012

U lekára si s ňou bola ??? My máme s kašlom a silným zahlienením bohaté skúsenosti, v istom štádiu už domáce repcepty nepomáhajú, môjho syna zachránili(doslova a do písmena) na pneumológii. Tam som sa tiež dozvedela, že nie pre všetky deti je vhodný rovnaký mukolitický sirup. Môj syn napr. nesmie brať Mucosolvan, takže určite doporučujem odborné vyšetrenie.

lubina
7. okt 2012

MOja starsia dcera takto kasliavala, az nakoniec nas pediatricka poslala na alergologiu..........a mame alergiu........co som ja samozrejme netusila, kedze alergia sa vycsinou prejavuje u deti kaslom alebo vyrazkami........nam kaslom, takze mozno by stalo za to, dat urobit malej alergologicke testy, ak kasle uz tak dlho.......

jarka0812
7. okt 2012

nám keď už nezaberal cibuľový čaj (dávam doň aj majoránku a tymián), sinupret ani stoptusin, tak sme skončili na atb. Určite by som išla k lekárovi.

evelin325
7. okt 2012

môjmu synčekovi pomáhajú proti zahlieneniu kvalitné homeopatiká, sirupy nám vôbec nezaberajú 😝

inffinity
7. okt 2012

Dáváš jí mléko? Moji malou zahlenuje mléko a když vám to nepřechází může to být i tím..moje malá smí jen kysané mléčné výrobky, podařilo se mi to odsledovat že čím to je po roku ☹ taky jak píše lubina, máme alergii na roztoče ale slabučkou - hodně nám pomáhá na odhlenění tymiánový sirup a lipový čaj. Kdyby ses chtela neco zeptat pošli IP 😉

sendy182
7. okt 2012

skús odborníka alergológa, pneumológa......pri dlhotrvajúcom kašli by som trvala aj na odberi krvy.....či to nie neaký zápal.....RTG pľuc......fakt je malinká.......užívala neaké ATB? môžno ju len niečo dráždi .......poprípade neaké antishamistiká.......v kvapkách, sirupe.............. je ten kašeľ namáhavý, vyčerpácajúci a hlavne v noci............aké ma hlieny.....aj ich vyzvracia pri kašli.....so sirupov, hedelix, mucosolvan, ambrobene.....z tých......sinupret je tiež veľmi dobrý len neviem či jej bude aj chutiť 😉 ...........

dankamat
8. okt 2012

Nám dávala mama pred spaním bravčovú masť na hruď a keď sa neviem zbaviť kašľa, praktizujem to aj teraz 🙂 neznášam lieky, lebo nie som pokusný králik, že čo mi pomôže a zaberie skôr 🙂

julinkaz
8. okt 2012

my sme natierali na hrudníček jazvečiu masť a pomohlo 🙂 len my sme mali kašeľ skôr suchý

Tu začni písať odpoveď...

Odošli