Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomôže na alergiu na jednorázové plienky?

alzbetka1987
5. máj 2014

Mamin poradte mi moja rocna cerka ma alergiju na plienky pampers a neviem co s tym doktorka mam dal krem ale ten nezabera a ja neviem co s tym.

pribinak
5. máj 2014

Skus inu znacku plienok, napr z DM drogerie, babylove

dahra
5. máj 2014

moj mal - zacala som použivat na dlhe spanie (noc) babylove, cez deň sme mali latkovky na sposob nasho detstva - bavlnena plienka do vrchnych gatusiek, dceru balim tiež týmto systémom od zaciatku - u nej sme sa vyhli tej nechutnej alergii (pupence do krvi popraskane)

steffi123
5. máj 2014

....ja som tiez malemu davala pampers a parkrat sa mi z nich vyhodil....potom som zasa davala babylove a tiez sa stalo, ze sa niekedy vyhodil......skusala som aj esencials z tesca a aj U nich sa mi stalo, ze sa vyhodil.....no ale potom zsa som mala pampars a nic nemal....zistila som prIcinu, nebol alergicky na ziadne z nich, ale robila som chybu, ze obcas som ho nakremovala po kupani s telovym mliekom uplne celeho a ci niekedy mal silnejsi moc, tak reakcia teloveho mlieka , moču a plienkyu sposobili alergiu....a vyse tyzdna to trvalo , aj som mu davala mast od koznej a dlho nic nepomahalo...az potom mu tozabralo....takze som zistila az po viacerych vyhadzaniach,, ze toto bola pricina..... odvtedy som ho pod plienkou nikdy nekremovala a uz sa mu to nikdy nestalo.....

25daniela
5. máj 2014

Skusat ine znacky, co znacka to diametralne odlisne plienky, alebo to dat na latkove, tam je istota ze to nebude alergia ale nieco ine 😀 😀 😀 U nas jednoznacne vyhrali pampersky, tiez sme skusali vsetko mozne, sak niesu najlacnejsie, ale co uz... Uz to mame neaky cas za sebou...

lulu369
5. máj 2014

znem plienky, no nožno to bude na dlhšie kým narazíte na tie, ktoré budú malej vyhovovať 😉 alebo skúsiť latkové...
u nás vyhrávali a vyhrávajú pampersky (moje deti mali vždy z iných značiek zaparené ritky - naposledy som synovi kúpila plienky v drogérii teta, už ani neviem aká značka, no malý mal z nich tak zaparenú ritku, že sme 2 týždne mali čo robiť aby nám to prešlo)

modrofuzik11
5. máj 2014

skus vetrat ritku. a rozhodne zacni pouzivat inu znacku plienok. pouzivaj bepanthen, ten pokozku ochrani. natieraj vzdy, ked dietatko prezliekas. nam to velmi pomohlo.

ivetkab.
5. máj 2014

Určite zmeň značku plienok. A zmeň aj krém ktorý používa drobec na riťku. Ja som pri všetkých deťoch používala zelené alebo biele pampers a bolo všetko oki. A krém ... jedine sudokrém. Najrýchlejšie zahojí rany ... aj na riťke. Určite si kúp ten krémik aspoň najmenšie balenie. Držím palce nech sa toho zbavíte čo najrýchlejšie. Bolestivé pre dieťatko a ešte viac pre maminku ... 😎

asaela
5. máj 2014

No co by pomohlo na alergiu na jednorazove plienky, predsa tie latkove! 🙂

zara0201
5. máj 2014

Pomohol nam Nivea Baby Nutri sensitive SOS krem. A zmena plienok.

marionmarion
5. máj 2014

jednorazove plienky sa vyrabaju z takej hnusnej chemie, ze sa cudujem, ze nemaju alergiu vsetky deti. Jednoznacne prestat hladat kremiky a ine somariny a zacat pouzivat latkove plienky! Rozdiel je neskutocny, pri latkovych plienkach sme nemali nikdy ani len zapareninu, ziadne vyrazky, alergie, nic. Pokozka v tom dycha, a nie je nonstop drazdena chemikaliami...pri jednorazovkach bo, stela nejaky problem...

myryjam
5. máj 2014

Latkove plienky su tym najlepsim riesenim. Mam osobnu skusenost s pouzivanim latkoviek a zapareniny sme nikdy nemali. Ak pouzivas jednorazovky, je potrebne casto menit plienky, umyvat len cistou vodou (nie navlhcenymi utierkami) a nechavat vetrat ritku, aby pokozka dychala.

lenocka24
5. máj 2014

Skús plienky z Lidl a keď ani tie nepomôžu tak látkovky.Držím palce 😉

hameeda
5. máj 2014

skus zmenit plienky (u nas su najlepsie oranzove pampers z tych sa vyhodia), a na to ze uz je vyhodeny by som odporucila vodicku z lekarni neviem presne ako sa vola nieco na B....., pridava sa do kupela, je to dezinfekcny roztok, nam ziadne kremy ani pudre nezaberali, tato vodicka je s jodom ta nam zabrala hned

milota164
25. nov 2015

treba jednoznacne zmenit plienky, my sme mali tiez alergiu na pampersky, presli sme na babylove a bolo vsetko ok. a ked sa vyliecite treba pouzivat kvalitny ochranny krem. Od bepanthenu je pr najmensie deti Extra mast.Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli