Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomôže na bruško?

nnikusska
29. júl 2014

ahojte Mamičky..prosím poradte čo by najviac zabralo z takych domacich receptov alebo radu..moj synček ma dva ročky a bol do mesiaca tri krat chory z čoho dva krat laryngitída a raz angina.sme na dovolenke ale na slovensku v podhajskej a maly zas dostal horučku a zda sa ze ma chytene hrdielko uz som mu dala sirup od teploty brufenovy a na hrdielko skusam kazdu hodku homeogene(homeopatika) ale zda sa ze ho boli bruško zrejme z chlorovej vody co sa napil na kupku alebo z tejto vody ale uz mu budeme prevarat..co mi poradite na to bruško?nejaky sirup existuje ze by sme zbehli do lekarne..pomožte prosím...

koniarova
29. júl 2014

@nnikusska Ja ti poradím jedine lekára.

sense
29. júl 2014

v takomto pripade lekara...a crp nechat spravit....

nnikusska
autor
29. júl 2014

@koniarova myslim že to nie je take hrozne na lekara zatial..ak sa mu to nezlepši určite vyhladame ale dakujem..

koniarova
29. júl 2014

@nnikusska Ak ho bolí hrdlo a má teplotu, tak angína. Všetci okolo ju majú. Ale dúfam, že sa mýlim. Tú teplotu len tak pre nič za nič nemá.

nnikusska
autor
29. júl 2014

anginu sme mali pred tyzdnom sme douzivali antibiotika desatdnove...ja uz tomu nechapem..ved papa aj vitaminy v zelenine aj v ovoci ..prečo je tak stale chorlavy...?nejake osvedčene velmi dobre vitaminy..uzivali sme cebion aj tak sme ochoreli.. 😒

januliku
29. júl 2014

@nnikusska Zrejme ešte nebol úplne doliečený a mal aj oslabenú imunitu s tých chorôb a antibiotík, takže sa mu to asi vracia. Škoda, že ste nešli na dovolenku do hôr namiesto kupka. Na kupku deti veľmi často chytia práve angínu, hlavne tie v predškolskom veku.

justma
29. júl 2014

poradila by som probiotika

Tu začni písať odpoveď...

Odošli