Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomôže na trocha vystúply pupík 2 mesačnému dieťaťu?

petka2009
20. dec 2012

🙂

matusiatko
20. dec 2012

To sa spraví samo 🙂 do prvého rôčka.

jarmillka
20. dec 2012

Nam pri prvom nakazala dr prelepit mincu leukoplastom, priložit na pupoček a prilepit.. Robila som to asi do 4 mesiaca.. Ale či mu to pomohlo neviem povedat.. Možno by sa mu to samo upravilo aj bez toho..

sampo
20. dec 2012

Vraj sa to upravi samo.. nam sa neupravilo, nepomohla ani minca.. Doteraz ma miernu herniu a asi to inak uz nepojde, len operacne 😅

elin20
20. dec 2012

Prelep 2 eurovkou, ktora bude zabalena v gaze, nam to pomohlo,

danusa79
20. dec 2012

Moj onedlho 5 rocny syn ma umbilikalnu herniu doteraz ("pupkovu" 🙂 ), vykricanu od koliky.. ☹ Je to len esteticka zalezitost, ja v tom nevidim ziaden problem, u chlapca uz vobec nie, problemove su brusne hernie. Ja by som sa tym netrapila, az bude mat 16 a nebude si kvoli tomu vediet najst frajerku tak sa to poriesi 😀

ankapag
20. dec 2012

ahoj, chirurg aj urolog (to len medzi recou boli sme tam pre nieco ine) mi na toto povedali ze treba posilovat brusny lis, ziadna 2eurovka to nespravy, z estetickeho hladiska na to existuje hruhova naplast ktoru dostat v zdravotnych potrebach ja som ju pouzivala lebo malemu to doslova trcalo ako stupel a bolo to dost vidno aj cez oblecenie tak aby sa ma v kuse nevypytovali ze co to ma. Ovela vadsi pozor treba davat na to ked sa to uzatvara moze sa to priskrtit a odumret mu crievko ja som nastastie bola na to upozornena tak sme to sledovali jedneho vecera maly neuveritelne vrestal tak som skontrolovala a mal to riadne navrete a cervene vtedy som mu to s prstom zatlacila nastastie to slo a od vtedy to zostalo uzavrete ak by sa to neprestrcilo mali sme okamzite letet do nemocnice.

sunnessie
20. dec 2012

Nam pomohlo prelepovanie mincou

juliettka18092010
20. dec 2012

Mojej mamine, ked bol bracho maly lekar kazal spravit gulicku tvrdu z vaty, napchat do pupiku a prlepit leukoplastom. ja som to skusila pri mojom malom a pomohlo ..

weronyca
20. dec 2012

Jaslm malemu len prelepovala takym speci leukoplastom, taky co nestipe.. Poriadne stiahla a pomohlo, nas strasili ze mame pruh

zuzuzu3
22. dec 2012

Moja malinka mala teda dosť vystúpený pupík (určite 1 až 1,5 cm) , lebo prvé tri mesiace stále plakávala. Lekárka povedala, že sa to upraví samé a nemáme s tým nič robiť, ale to je hlúposť, ako sa to môže upraviť samé ? V lekárni som kúpila taký špeciálny leukoplast, pupík som jej vždy po kúpaní vtlačila dovnútra a prelepila týmto leukoplastom. Pomohlo to veľmi a dosť rýchlo.🙂)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli